Divarese 2018 İlkbahar-Yaz sezonunu tüm tutkusuyla karşılıyor.

Pastellerden canlı renklere, zarif incilerden ışıltılı taşlara, tatil adımlarından yaz davetlerine…

Bahar ve yaz aylarına giden adımlar için bu koleksiyonu takip edin!

Çiçek nakışlı ketenler, etnik detaylar, deniz yıldızları, taşların ışıltısı, ve egzotik desenler tüm sezon boyunca adımlarınıza eşlik edecek.

Romantik Bahar
Sezonun romantik renk paleti pastel tonlarından geliyor. Özellikle lila ve adaçayı yeşiliyle baharı karşılayan tasarımlar inci gibi zarif detaylarla tamamlanıyor. Adımlardan başlayan pastel tutkusu alanını genişleterek çantalara da taşınıyor; uçuk sarıdan pudra rengine uzanan renk paletiyle baştan aşağı romantik stile gönderme yapıyor.

Divarese’de baharın bir diğer habercisi; Stravinsky’nin ünlü “Bahar Ayini” eserinden ilham alan çiçek nakışlı keten tasarımlar.

Egzotik Yaz
Bahardan yaza geçerken havalarla birlikte renkler de ısınıyor. Kırmızının en canlı tonundan taba renginin sıcak tonuna uzanan tasarımlar turkuaz boncuklar ve taşlı detaylarla buluşuyor. Renkler kadar desenleriyle de yazı selamlayan koleksiyonda egzotik desenler bir adım öne çıkıyor.

Keten dokulardan hasır detaylara uzanan sıcak yaz hissi, marin trendine eğlenceli bir yorum getiriyor. Bu trendin olmazsa olmazı kırmızı ve lacivert çizgilere bu sezon deniz yıldızı desenleri eşlik ediyor.

Tatil stilinizin vazgeçilmezi etnik terliklerden hasır şapkalara, yaz davetlerinin aranan parçası topuklulardan onları en iyi şekilde tamamlayacak ışıltılı clutch’lara bu sezon tutku dolu bir yaz sizi bekliyor.

www.divarese.com.tr

www.instagram.com/Divareseonline

Total
0
Shares

Bir cevap yazın