Toplam
14
Paylaşım

ÜNLÜ İSİMLER FAVORİ KAPATICILARINI AÇIKLIYOR

Concealerlar genellikle erkekler gibidir. Eğer size tümüyle uygun iyi bir tane bulmuşsanız, asla bırakmamalısınız. Peki henüz o özel Concealerı bulamadınız mı? Bu sonsuz arayışta belki de güzellik görünümlerinden ilham aldığımız it-girllerden yardım almalısınız. İşte ünlü isimlerin favori kapatıcıları:

 

 

 

Rosie Huntington-Whiteley

ÜNLÜ İSİMLER FAVORİ KAPATICILARINI AÇIKLIYOR (11)

Fotoğraf: Ethan Miller/Getty

Rosie Huntington-Whiteley, güneşten açılmış gibi görünen saçların ve parlak görünen cilt makyajının ustası. Güzel model makyajında; göz altındaki koyu halkaları kapatmak için Clé de Peau Beauté Concealer ürününü kullandığını açıkladı. Hatta bazen tüm gün yaptığı makyajın sadece bu kapatıcıyı sürmek olduğunu söylüyor.

ÜNLÜ İSİMLER FAVORİ KAPATICILARINI AÇIKLIYOR (10)

Clé de Peau Beauté Concealer

 

Kylie Jenner

ÜNLÜ İSİMLER FAVORİ KAPATICILARINI AÇIKLIYOR (9)

Fotoğraf: Jon Kopalof/Getty

Kendisinin güzellik aplikasyonuna teşekkür etmemiz gerek, bu sayede bu genç güzellik ikonunun güzellik sırlarını kolaylıkla öğrenebiliyoruz. Kendisinin kapatıcı tercihi ise Nars Radiant Creamy Concealer. Bu ürünü gözlerinin altına, göz iç köşelerine, burnunun altına ve dudak çizgisinin üzerine uygulayıp sonrasında hepsini fırçayla karıştırıyor.

ÜNLÜ İSİMLER FAVORİ KAPATICILARINI AÇIKLIYOR (8)

Nars Radiant Creamy Concealer

 

Lucy Hale

ÜNLÜ İSİMLER FAVORİ KAPATICILARINI AÇIKLIYOR (7)

Fotoğraf: George Pimentel/Getty

Pretty Little Liars dizisinin yıldızı Lucy Hale gece dışarı çıkmadan önce mutlaka Kevyn Aucoin’ın Sensual Skin Enhancer’ını kullanıyor. Bu kremsi fondöten-concealer tüm cilt problemlerini kapatıyor. (Hatta Kim Kardashian bile göz altındaki halkaları kapamak için bunu kullandığını söylüyor.)

ÜNLÜ İSİMLER FAVORİ KAPATICILARINI AÇIKLIYOR (6)

Kevyn Aucoin Sensual Skin Enhancer

 

Priyanka Chopra

ÜNLÜ İSİMLER FAVORİ KAPATICILARINI AÇIKLIYOR (5)

Fotoğraf: Dimitrios Kambouris/Getty

Quantico dizisinin yıldızı Priyanka Chopra makyajıyla da ilgi odağı konumunda. Peki concealer seçimi ne mi? Ünlü yıldız Bobbi Brown’ın Creamy Concealer ürününün Honey tonunu kullanıyor. Sonrasında ise üzerine NC43 tonunda MAC toz fondöten uyguluyor.

ÜNLÜ İSİMLER FAVORİ KAPATICILARINI AÇIKLIYOR (4)

Bobbi Brown Creamy Concealer

 

Emily Ratajkowski

ÜNLÜ İSİMLER FAVORİ KAPATICILARINI AÇIKLIYOR (3)

Fotoğraf: Dimitrios Kambouris/Getty

Aktris ve model Emily Ratajkowski, çabasız güzelliği ile bütünleştirdiği pürüzsüz ten görünümü ile makyaj sırları en çok merak edilen isimlerden biri. Ünlü yıldız Make Up For Ever’ın  5 Camouflage Cream ürününü keşfettiğinden beri bağımlısı olduğunu ve bu paletin hayatını kurtardığını söylüyor.

ÜNLÜ İSİMLER FAVORİ KAPATICILARINI AÇIKLIYOR (1)

Make Up For Ever 5 Camouflage Cream

 

 

Toplam
14
Paylaşım