Ünlü olmaları sadece lüks güzellik ürünleri kullandıkları anlamına gelmiyor. Güzellik ürünlerinde fiyatın performansı etkilemediğinin farkında olan ünlü isimlerin favori uygun fiyatlı güzellik ürünleri:

Jourdan Dunn ve Maybelline

Kirpiklerinizin uzun ya da gür olup olmaması artık sorun değil. Siz de sorunu Jourdan Dunn’ın da favorisi olan Maybelline Big Shot maskara ile çözebilirsiniz.

Emma Roberts ve EOS

Emma Roberts’ın favorisi; jojoba yağı ve vitaminlerden oluşan içeriğiyle dudakları besleyip nemlendirirken renk de veren EOS balm’lar.

Katy Perry ve CoverGirl

2013 yılında CoverGirl’ün yüzü olan Katy Perry; o yıldan bu yana rujlardan eyelinerlara, markayla birlikte pek çok ürüne imza attı. Kendisinin de gün içinde ürünlerini sıklıkla kullandığını söyleyen Perry’nin özellikle rujlarına hayranız.

Blake Lively ve L’Oreal

Lively’nin favorisinin markanın True Match fondöteninin olduğu bir sır değil.

Hailee Steinfeld ve Essie

Bu yıl Oscar ödüllerine büyüleyici bir floral elbiseyle katılan Steinfeld’in stili kadar Essie imzalı oje tonu da çok konuşulmuştu.

Demi Lovato ve NYC

Her zaman doğal görünümü savunmasıyla bilinen Lovato’nun favorisi; NYC’nin BB kremi.

Shay Mitchell ve Biore

Pretty Little Liars dizisinin yıldızı Mitchell, yüzü olduğu Biore markasının çok beğenilen maskelerini sık sık kullanıyor.


Vanessa Hudgens ve Eco Tools

Drugstore fırçalarda en iyisini bulmak zor olabilir ancak Hudgens’ın tercihinin yardımcı olabileceğini düşünüyoruz. 10 yaşındaki bu cruelty-free marka; alüminyum, bambu ve plastik gibi geri dönüştürülebilen maddelerden yapılıyor.

Total
2
Shares

Bir cevap yazın