Toplam
5
Paylaşım

Doğru maskarayı seçme konusunda hala kendinizi yetersiz hissediyorsanız; kırmızı halı ve sokaktaki güzellik görünümlerine hayranlıkla baktığımız ünlü isimler ile onların makyaj artistlerine kulak vermekte yarar var.

İşte ünlü isimlerin favori maskaraları: 

 

Lancôme Hypnôse Mascara

“Bu benim günlük kullanım için önereceğim yegane maskara. Dolgun ve yoğun kirpikler için harika seçim. Kullanırken diş fırçası gibi tutun ve soldan sağa kirpiklerinizi ayırın.” diyor Beyoncé, Karlie Kloss ve Joan Smalls gibi ünlü isimlerin makyaj artisti Sir John.

 

Benefit Cosmetics They’re Real Lengthening & Volumizing Mascara

Naomi Watts, Dakota Johnson ve Rosie Huntington Whiteley gibi isimlerin makyaj artisti Pati Dubroff; çok sevdiği bu maskara için “özel fırçası sayesinde kıvrık ve hantal bir görünüm olmadan yoğun ve güçlü bir görünüm elde edebilirsiniz” diyor.

 

Charlotte Tilbury Full Fat Lashes 5 Star Mascara

Ünlü makyaj artisti, Charlotte Tilbury; Kate Moss, Blake Lively ve Jennifer Aniston gibi isimlerde kullandığı bu ürünü ” tam bir maskara bağımlısıyım! İstediğim tüm efektleri tek bir maskarada birleştirdim; kıvırma, uzun, hacim ve ayırma!” şeklinde tanımlıyor.

 

YSL Volume Effet Faux Cils

Unutulmaz süper model Christy Turlington’ın favori maskarası için New York’lu makyaj artisti Suzy Gerstein ” mürekkep siyahı, neredeyse oyuncak bebek gibi duran kirpikler için kusursuz bir seçim. Kurumaması, kirpikleri yapıştırmaması ve tek bir katta kusursuz sonuç doğurmasıyla da daha da kusursuzlaşıyor!”

 

Le Volume de Chanel Mascara in Rouge Noir

“Sade, siyah bir maskara istiyorsanız doğru tercih bu. Özellikle iddialı bir görünüm için alt kirpiklerinize de uygulayın” diyor aynı tekniği Sophia Vergara, Leighton Meester ve Rachel McAdams’da da uygulayan Kayleen McAdams.

Toplam
5
Paylaşım