ÜNLÜ SAÇ STİLİSTLERİNE GÖRE BU YIL KULLANMAYI BIRAKMANIZ GEREKEN SAÇ MODELLERİ


ÜNLÜ SAÇ STİLİSTLERİNE GÖRE BU YIL KULLANMAYI BIRAKMANIZ GEREKEN SAÇ MODELLERİ (2)

Yeni sezon, yeni saç trendleri demek. Büyük bir değişiklik yapmadan önce, bu sezon neleri bırakmanız gerektiğini not almalısınız. İşte ünlü saç stilistlerine göre bu yıl kullanmayı bırakmanız gereken; miladını doldurmuş saç modelleri:

 

ÜNLÜ SAÇ STİLİSTLERİNE GÖRE BU YIL KULLANMAYI BIRAKMANIZ GEREKEN SAÇ MODELLERİ (1)

Pembe

20 yıldır Paris’te saç stilisti olarak çalışan David Mallett “saçta pembeye dair her şey 2017 itibariyle bitti” diyor ve dudaklar ile tırnaklarda hakimiyetini sürdüren pembeyi saçlarda kullanmaktan vazgeçmemiz gerektiğinin altını çiziyor.

Kendi adıyla ünlü bir salonu olan Julien Farel ise saçta pembe ve mor ombre trendinin tamamen bittiğini; bu yıl güneş etkili doğal ışıltılı tonların geri döndüğünü söylüyor.

 

 

ÜNLÜ SAÇ STİLİSTLERİNE GÖRE BU YIL KULLANMAYI BIRAKMANIZ GEREKEN SAÇ MODELLERİ (3)

Ultra Uzun Saçlar

Cher’den ilhamını almış gibi görünen bu modeli hala beğensek de Mallet, ” Amerikan reality yıldızlarının bu stilleri Paris’te uygulaması hayal kırıklığıyla sonuçlanıyor. Buranın güzellik kuralları doğallıktan geçiyor. Bu tarzda sahte olduğu belli olan modellerden uzak durmanız gerekiyor” şeklinde ekliyor.

ÜNLÜ SAÇ STİLİSTLERİNE GÖRE BU YIL KULLANMAYI BIRAKMANIZ GEREKEN SAÇ MODELLERİ (2)

Gökkuşağı ışıltılar

Geçtiğimiz yıllarda sokakta saçında gökkuşağı etkisi olmayan birini görmek neredeyse imkansızdı. Şimdilerdeyse bu trendi nostaljik olarak adlandırmak mümkün. Bal rengi balyaj gibi eski klasikler ise yerini bu yıl daha da sağlamlaştırıyor.

Müşra Demir