Toplam
4
Paylaşım

 

Havalı bir kutu, şirin bir görünüm, göz alıcı renklere sahip lip gloss’lar… Dudak seti konusunda çarpıcı ambalajı geçip, etkili ve işlevsel yanların ortaya çıktığı markaların peşinden gidiyorsanız bu post tam size göre.

Favori ürün olarak gösterilen ve kült olmaya çok yakın olan bu dudak setlerine hızlıca göz atıyoruz. ♥

 

Kylie Kozmetik Dudak Seti

Gün boyu kalıcılığını koruyan lip gloss sayesinde, dudak kalemine bile gerek duymayabilirsiniz.

 

 

Huda Dudak Seti | Sephora.com
Özellikle de bu sıvı mat ruj için deneyebileceğiniz bir marka. Mat formülü sayesinde de uzun süreli kullanım yakalamak mümkün.

 

MAC Brick-O-La
Nude ama derinliği olan dudakları oluşturmak için bu ikiliden yararlanmanız mümkün.

 

 

Nudestix – Nudes Mini Dudak Seti
Nudestix kremsi dokusu ile kalbinizi çalmaya çok yakın. Aradığınız doğal tonların hepsi bu sette olabilir. Aynı zamanda yanaklarınıza da ufak dokunuşlar yapıp, doğal bir ton yakalayabilirsiniz.

 

 

Benefit Dudak Seti
Bu kullanışlı setin özellikle de renklerine bayılmaktayız. Uzun süreli kalıcılık için bu sete şans vermeyi deneyin.

 

Chanel Poudre À Lèvres
Bir ruj setinden daha fazlası! Nemlendirme sağlayan bu kit çantanızın vazgeçilmezi olmaya aday. Canlı ve yumuşak dudaklar için parmaklarınızı çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

 

Nars Velvet Lip Glide
Pembe ve kırmızının o mükemmel uyumunu yakalamak için bu kite şans vermeye Bir ruju kapsayarak parlaklık gibi kayacak şekilde tasarlanan her yarı mat gölge, dudakları yumuşak kalıcı, asla yapışkan olmayan kalıcı renklerle düzleştirir. Yağ Enfüzyon Kompleksi özelliği, yüksek performanslı değerli yağ konsantrasyonları, doymuş pigmenti olağanüstü bir konforla birleştirmek için kaynaştı.

Toplam
4
Paylaşım