İçerisinde bulunduğumuz günlerle birlikte , özellikle kutladığımız doğum günleri düşünüldüğünde gündemimize giren Yay burçları, her zaman gizemli, sakin ve hislerini dinleyen erkekleriyle dikkat çekmiştir. Yay burcu erkeğini tanımlamak için sayfalar yetmez farkındayız, ancak nasıl baştan çıkarabileceğiniz konusunda birkaç tüyo verebiliriz. İşte Yay burcu erkeğini baştan çıkarmanın 10 yolu:

Görseller: Pinterest

Yay burcu erkekleri mizaha önem veren erkeklerdir. Onları güldürebilmeniz, en önemlisi rahat olup kendinizle de dalga geçebilmeniz önemlidir.

YAY BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (5)

Umursamaz gibi görünse de duygusal jestlere önem verir. Onun verdiği manevi değeri yüksek hediyelere önem verdiğinizi gösterin. Bu daha çok aile gibi hissetmelerini sağlayacaktır.

YAY BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (9)

 

Spora aşırı derecede meraklı olan Yay burcu erkeklerine vücutları hakkında iltifat etmekten çekinmeyin. Aynı zamanda hediye olarak onlara farklı spor aletleri alabilir, ilginç spor kurslarına birlikte gitmek için program yapabilirsiniz.

YAY BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (7)

Yemek konusunda oldukça seçici olan Yay burcu erkeklerini fazla uç noktalarda lezzetleri denemeleri için zorlamamalısınız! Yeme-içme zevki konusunda oldukça netlerdir ve bu yeniliğe açık olmadıkları bir kaç hassas noktadan biridir.

YAY BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (4)

Özgürlüğüne oldukça düşkün olan Yay burcu erkeklerinin bir anda ortadan kaybolması, artık sizi sevmediği anlamına gelmez. Arada kendileri için nefes alınacak bir an yaratmak isteyen Yay burcu erkeklerine bu alanı tanıdığınızda size daha da çok hayran kalacaklardır.

YAY BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (10)

 

Yay burcu erkekleri seyahatlerden oldukça hoşlanır. Onunla çıkacağınız uzun yolculuklar, daha da yakınlaşmanıza neden olacak.

YAY BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (1)

Göz alıcı, görkemli, canlı ve hareketli olmanız gerektiğim unutmayın. Bu size ilk başta yorucu gelebilir ancak enerjisi yüksek Yay burcu erkeklerinin pozitif enerjileriyle size gerekli gücü vereceğinden emin olabilirsiniz.

YAY BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (2)

Sorgulanmak ve hesap sorar gibi bir tavır takınmak onları daha da uzaklaştıracaktır. Sizi asla bunaltmayacağından emin olduğunuz Yay burcu erkeklerini siz de bunaltmayın.

YAY BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (8)

Spor kadar çok sevdikleri bir şey varsa o da kesinlikle seks olan Yay burcu erkekleri; risk almayı ve yeni şeyler denemeyi seviyor.

YAY BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (3)

Kültür sanat aktivitelerinden oldukça hoşlanan Yay burcu erkekleriyle; bu tarz organizasyonlardan oluşan bir gece planlayabilirsiniz.

YAY BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (6)