Uykusuz geçecek yaz gecelerini düşünürken unutmamanız gereken bir şey daha var; koyu renkli halkalar. Bu noktada tabii ki yaz aylarına uygun; göz altlarını kaparken hafif ve uygulaması da kolay concealer’lar yardımımıza koşuyor.

İşte yaz ayları için en iyi concealer önerileri:

Fotoğraf: Pinterest

 

 

Yves Saint Laurent Touche Eclat Radiant Touch

Bakışlarınız bu kült concealer sayesinde bir daha asla donuk görünmeyecek. Sürekli 8 saatlik uykunuzu almış gibi görünmeye hazırlanın.

 

Maybelline New York Instant Age Rewind Eraser

İçeriğindeki goji meyvesi ile göz altını aydınlatan, çizgileri yumuşatan bu ürünün çok satanlar listesinin tepelerinden inmemesine şaşırmamalı.

 

Anastasia Beverly Hills Concealer

Formülüyle gözleriniz için espresso yorumu yapabileceğimiz bu concealer; koyu renkli halkalarınızı kaparken daha aydınlık bir görünüm de yaratacak.

 

Bobbi Brown Corrector

Hoş bir aydınlık görünüm de veren bu concealer; çantaya atılması gerekenlerden.

 

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Concealer

Sürekli tazelemenize gerek kalmayan bu tam kapatıcılık sağlayan concealer, doğal görünmesiyle de favorimiz.

 

Lancôme Maquicomplet Complete Coverage Concealer

Sarı tonlu eşitleyicilerden aydınlık gölgelere; Lancôme’un en çok satanlar listesinden inmeyen Maquicomplet concealerı; hafif oluşu, kurutmaması ve tam kapatıcılık sağlamasıyla tatil çantasına atılması gerekenlerden. ?


 

Milk Makeup Flex Concealer

Milk Makeup’ın herhangi bir ürününün kötü olma ihtimali var mı? Markanın son concealerı da bizi yine hayal kırıklığına uğratmıyor.