YILDIZLARIN FAVORİ KIRMIZI RUJLARI


YILDIZLARIN FAVORİ KIRMIZI RUJLARI

Cazibe odağı kırmızı rujlar söz konusu olduğunda en doğru olanı seçmek zor olabiliyor. Peki kırmızı rujlarıyla dikkatleri çeken ünlü isimlerin favorileri hangileri?

İşte yıldızların vazgeçemediği kırmızı rujlar: 

 

YILDIZLARIN VAZGEÇEMEDİĞİ KIRMIZI RUJLARI (1)

Kendall Jenner

Ünlü modelin kırmızı rujda tercihinin Estée Lauder ile yarattığı Restless tonunun olduğunu biliyoruz. Ancak tabii ki Kardashian/Jenner ailesinin içinde olduğu her şey gibi, bu ruj da kısa sürede tükendi. Eğer benzer bir ton isterseniz Pure Color Envy Sculpting Lipstick in Envious ruju deneyin.

YILDIZLARIN VAZGEÇEMEDİĞİ KIRMIZI RUJLARI (7)

Beyoncé

Makyaj artisti Sir John’un dediğine göre kırmızı ruju fazlasıyla seven ve özel geceler için ilk tercihi haline getiren Beyonce, turuncu alt tonlu kırmızı rujları tercih ediyor. Aynı görünüm için Lord & Berry’nin kırmızı Vogue Lipstick‘ini deneyin.

YILDIZLARIN VAZGEÇEMEDİĞİ KIRMIZI RUJLARI (6)

Gwen Stefani

Kırmızı ruj denildiğinde aklımıza gelen ilk isimlerden olan Gwen Stefani, iki rengi bir arada kullanıyor. Başlangıçta baz olarak L’Oréal’s Infallible mat bazı kullanın. L’Oréal Infallible Ombre Matte Lipstick’in Disturb 006 tonunu kullanın ve üstüne de Mac’in Russian Red lipglass’ını kullanın.
 

YILDIZLARIN VAZGEÇEMEDİĞİ KIRMIZI RUJLARI (5)

Léa Seydoux

Léa Seydoux’nun 2015 BAFTA’sındaki bu görünümü hala akıllarda. Makyaj artisti Mary Wiles‘ın söylediğine göre Lancôme ‘un Rogue in Love tonunu kullanıyor.

YILDIZLARIN VAZGEÇEMEDİĞİ KIRMIZI RUJLARI (4)

Kim Kardashian West

Güzellik önerilerini genelde kendi uygulamasında paylaşan Kim Kardashian West, favori rujlarını da paylaşmaktan çekinmiyor. Genelde natürel tonları kullanmayı sevdiğini ama özellikle bahar aylarıyla birlikte dudaklarını öne çıkarmayı eğlenceli bulduğunu da belirten Kim Kardashian; kırmızıda tercihini kendisi gibi buğday tenlilere çok yakışan turuncu alt tonlu kırmızılardan yana kullanıyor. Favorisi ise Christian Louboutin Sheer Voile Lip Colour rujunun Escatin tonu.

YILDIZLARIN VAZGEÇEMEDİĞİ KIRMIZI RUJLARI (3)

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow makyajının tümünü minimal bırakıp sadece dudakları öne çıkarmaktan çok hoşlanıyor. Peki ruj tercihi mi? Kesinlikle Tom Ford! Lip Colour Matte serisinden Ruby Rush tonunu kullanıyor.

YILDIZLARIN VAZGEÇEMEDİĞİ KIRMIZI RUJLARI (2)

Rihanna

Rihanna’nın favorisi modern bir klasik olan MAC’in Ruby Woo’su.

 

Müşra Demir