Guinevere’in hayatı bir kitap okuduğunda değil, bir kitapçıya girdiği anda değişti! Joe’nun yakın merceği(!) altında bulunmak onun ve çevresinin yaşamında pek çok şeye mal oldu.

You dizisi kısa sürede ses getirdi ve pek çok tartışmaya yol açtı. Siz bu tartışmalardan sıyrılıp ikinci sezonu beklemeye koyulanlardansanız bu süreçte izleyebileceğiniz dizi önerilerimizi çok seveceksiniz. Merak etmeyin; You’daki gibi bu dizilerde de bolca entrika, gizem, aşk ve kan mevcut!

Gossip Girl

Listenin başını Gossip Girl’den başka bir dizi hak edemezdi. Elbette bir dönemin ikonik dizisini duymayan yoktur. Ancak izlemeyi hep erteliyorsanız ve You’da Penn Badgley‘nin performansını da sevdiyseniz Gossip Girl’e kesinlikle şans vermelisiniz.

Pretty Little Liars

Bu seferki önerimiz You’daki oyunculardan Shay Mitchell‘ın rol aldığı bir yapım. Sırlar, yalanlar, cinayetler… Bu dizi aradığınız tüm gizemi barındırıyor.

Mr. Robot

Başrolünde Rami Malek‘in bulunduğu ve oyunculuğuyla adeta kendisine hayran bıraktığı dizi Mr. Robot şimdiden kült yapımlar arasında yerini aldı bile.

Eye Candy

Eye Candy, MTV’nin kısa soluklu yapımlarından. Dizide, bir internet sapığı ve seri katilin gizemini çözmeye çalışan genç bir kadını canlandıran Victoria Justice başrolde.

Killing Eve

Killing Eve, başrol oyuncusu Sandra Oh‘a performansıyla televizyonda drama dalında en iyi kadın oyuncu Altın Küre ödülünü kazandırdı. Bu bile diziye başlamak için başlı başına bir neden olabilir.

Dynasty

1980’lerin aynı isimli ikonik dizisi Dynasty’nin günümüze uyarlanmış versiyonu entrikaya ve modaya doymak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Total
0
Shares