Konu yüzükler olunca herkesin farklı bir damak tadı vardır.

İşte bu yüzden bir şefin spesiyal yemeğini hazırlamadan önce malzemeleri alması gibi sizin de tarzınızı yansıtacak parçaları biriktirmeniz gerekiyor.

Şanslısınız ki sevdiğiniz tarz ister zarif ve sade, ister bol taşlı ve gösterişli parçalar olsun, hepsi için havalı görünümü yakalamanın basit yöntemleri var.

yüzüklerinizi kombinlerken dikkat etmeniz gerekenler

 

 

1. Altın rengini ve geometrik şekilleri sevenler için:

Geometrik ya da kalın yüzükleri küçük parmaklarınıza takın, ağır yüzükleri parmaklarınızın en dibine takarak görüntüyü dengeleyin. İşaret ve orta parmağınızda daha ince ve zarif parçalar bulundurun.

 

2. Renkli ya da büyük taşlı yüzükler seviyorsanız:

Birbirine uyan renklerde birkaç yüzüğünüz kesinlikle olmalı. Renkli yüzüklerinizin tarzında sade parçalarla görünüşünüzü tamamlayabilirsiniz.
3. Gümüşten vazgeçemeyenler için:

Farklı geometrik şekiller ve tarzları bir arada kombinleyebileceğiniz gri yüzükler günlük tarzınıza bohem bir hava katacaktır. Kesişen şekiller, birbirine bağlanan zincirler… Burada gerisi hayal gücünüze kalmış!

Silver-Siren

tipslux

4. Kişisel anlamı olan yüzüklerden yanaysanız:

Baş harfi gibi özel anlamlar taşıyan yüzüklerinizin rengine uyumlu zarif yüzükler bulundurun. Esas önemli olan parçayı vurgulamak için yan yüzüklerinizin düz ve mümkünse bant modeli olmasına dikkat edin.
5. Üst üste kullanabilirsiniz:

Metaller, taşlılar, şekilliler… Hepsini bir arada kullanarak havalı tek parça imajı verebilirsiniz. Tavsiyemiz hepsini işaret parmağında toplamanız.

Stack-Em-Up

 thejewelryboxlf

6.İncinin zarifliğini sevenler için:

Bu tarz metal tonlarını ve karışık kombinleri kullanmak istemeyenler için birebir. Kıyafetiniz ne olursa olsun inci yüzükler sizi şık ve bakımlı gösterecektir.

Get-Pretty-Pearls

classicbybasic

 

 

7. Sizin için Turkuaz vazgeçilmez tonlardansa:

Renkli yüzük severlerin favori tonlarından olan turkuazı kombinlemek çok kolay! Şekli ne olursa olsun turkuaz yüzükler yan yana kullanıldığında bir bütün yaratacaktır.

You-Always-Been-Turquoise

 chicstylestory

8. Tatlı şekiller kullanmayı seviyorsanız:

Küçük kalpler ve oklar gibi tatlı ve ince detayları seviyorsanız parmaklarınızdaki tüm yüzüklerin onlar kadar zarif ve ince olması gerektiğine dikkat çekelim.

Shape-Up

noulonwhyte

 

 

9. Parmaklarınız kraliçeler gibi hissetsin istiyorsanız:

Vintage ve ışıltılı büyük yüzükleri bir arada kombinleyebilir, geceye imzanızı yüzüklerinizle atabilirsiniz. Yine de birbirine yakın renkler ve şekiller kullanmayı ihmal etmeyin.

Get-Regal

larakin96

10. Yüzükler sizin kalkanınızsa:

Kalın ve gösterişli gri yüzüklerle dikkatleri parmaklarınıza çekebilirsiniz. Ancak hatırlatalım ki bu kombin uzun parmaklarda iyi duracaktır. Siz yine de büyük parçalar almadan önce deneyip rahat kıvırabildiğinizden emin olun.

Your-Rings-Your-Armor

thepastelaesthetic

11. Feminen görüntüden yanaysanız:

Zarif ve feminen görüntünüzü tamamlamak için fiyonktan daha güzel takı var mıdır? İster bileğinize ister parmaklarınızdan birine takarak tatlı görünümü elde etmek çok kolay.

 

 

Kaynak: Popsugar

Total
4
Shares

Bir cevap yazın