İçerisinde bulunduğumuz ayla birlikte , özellikle kutladığımız doğum günleri düşünüldüğünde gündemimize giren Koç burçları, her zaman eğlenceli, maceraperest ve seksi erkekleriyle dikkat çekmiştir. Koç burcu erkeğini tanımlamak için sayfalar yetmez farkındayız, ancak nasıl baştan çıkarabileceğiniz konusunda birkaç tüyo verebiliriz.

koç erkeğini meraklandırma

# Koç erkeğini meraklandırma

Fazlasıyla sosyal ve hareketli olan Koç burcu erkeğini meraklandırmak için öncelikle ilgisini çekmelisiniz. Bu ise en az onun kadar hareketli ve eğlenceli olmaktan geçiyor. Eğer onun için yeterli derecede enerjik bir oyun arkadaşı olabilirseniz; sizi daha yakından tanımak için can atacaktır.

# Koç erkeği aşkta nasıl?

Flörtöz yapısı sadece arkadaşlıkta değil, tüm insan ilişkilerinde geçerlidir. Yani sizinle flört ediyor olması aşık olduğu anlamına gelmiyor! Aşık bir Koç burcu erkeği ise size kalbini sunduğunu göstermek için herşeyi yapacaktır. Her saniye ne yaptığınızı öğrenmek isteyebilir, sizinle sürpriz planlar kurabilir.

Koç erkeğini tahrik etmenin 10 yolu +

İşte Koç burcu erkeğini baştan çıkarmanın 10 yolu:

Koç erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? +

Koç burcu erkeği için ilk izlenim oldukça önemlidir. Tabii ki ambalaja aşık olduklarını söylemiyoruz; aksine Koç burcu erkeği için karakter çok önemlidir. Ancak her şeyin en estetik şekilde olmasına dikkat eden Koç burcu erkeği için şık ve bakımlı olmak oldukça önemlidir. Maalesef onu salaş bir stille baştan çıkarabileceğinizi sanmıyoruz.

koç erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Oldukça enerjik olan Koç burcu erkekleri sizden de aynı tempoya ayak uydurmanızı bekler. Tembelliğe pek gelemezler. Eğer bir Koç burcu erkeğini seviyorsanız hayatınızın her alanında hareket olacağını kabullenmelisiniz.

Koç burcu erkeği kendisine güvenen ve her konuda kendisine ait fikri olan, bunu ifade etmekten çekinmeyen kadınlardan hoşlanır. Tavrınızı ortaya koymaktan çekinmeyin.

Koç burcu erkeğinin zaafları nelerdir? +

Oldukça aceleci olan Koç burcu erkeğini bekletmemeye dikkat edin. Aynı zamanda fazla sabırsız yapıları nedeniyle onları sorularınızla fazla boğmayın.

Üzüldüğünde yaralarını sarmayı ve ona destek olmayı unutmayın. Fakat annesi gibi de davranmayın. Fazla ilgi onları bunaltacaktır, aradıkları şey iyi bir dosttur.

koç burcu erkeğinin en nefret ettiği şey nedir?

Koç burcu erkeğinin hayatta en nefret ettiği şey yalandır dersek, yanlış söylemiş olmayız. Tabii ki herkes yalandan hoşlanmaz ancak Koç burcu erkeği kolay güvenebildiği gibi; bu güven sarsıldığında da kolayca yıkılabilir. Dürüst olun, yalan söylemeyin. Oyunlar çevirmeyin. Hatanız varsa samimiyetle kabul edin ki, o da hatasını günü geldiğinde kabul edecektir.

Koç burcu erkeği sürprizlerden oldukça hoşlanır. Sürpriz hediyelerle onu şımartın. Doğası gereği bir centilmen olan Koç burcu erkeği de sizi şımartmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Koç erkeği cinselliği hakkında genel bilgi +

# Koç erkeği cinsellik ve cinsel performans

Cinselliği önemseyin ve bir dişi olduğunuzu asla unutmayın. Koç burcu erkeği söz konusu seks olduğunda oldukça aktiftir ve karşı taraftan da aynı ilgiyi bekleyecektir.

Değer verdiği her şeye siz de değer verin. Çocuk ruhlu olan Koç burcu erkekleri bu değerin karşılığını verecektir.

Ona karşı soğuk ya da kendini beğenmiş biri gibi davranmayın. Bu tarz tavırları hiç cool bulmayacaktır. Sıcakkanlı ve gülümseyen insanlardan hoşlanırlar. Mesafeli insanlar onları itecektir. (Tabii abartılı bir sıcakkanlılıktan da bahsetmiyoruz!)

Bir cevap yazın