İçerisinde bulunduğumuz tarihle birlikte , özellikle kutladığımız doğum günleri düşünüldüğünde gündemimize giren Boğa burçları, her zaman eğlenceli, maddi konulara yetenekli ve seksi erkekleriyle dikkat çekmiştir. Boğa burcu erkeğini tanımlamak için sayfalar yetmez farkındayız, ancak nasıl baştan çıkarabileceğiniz konusunda birkaç tüyo verebiliriz. İşte Boğa burcu erkeğini baştan çıkarmanın 10 yolu:


Boğa burcu erkeği sevdiği kişiyi koruyup kollamaktan hoşlansa da güçlü kadınları sever. Kendi ayakları üzerinde duran, sorunlara tek başına göğüs gerebilen kadınlar onlara çekici gelir. Özellikle kendi ekonomik özgürlüğünüze sahip olmanız; maddi konulara oldukça düşkün olan Boğa burcunu etkiler.


Boğa burcu erkeği, her şeyi eleştirmeye bayılır. Ancak bu kesinlikle sizi ya da eleştirdiği şeyi beğenmediğinden değil; kendi yorumunu ortaya koymaktan hoşlandığı için yapar. Boğa burcu erkeği karşısında alıngan olmamanız ve bunun artık bir rutin olduğunu anlamanız gerek.


Boğa burcu erkeği her ne kadar çılgın ve sınırları olmayan biri gibi dursa da; tıpkı Koç burcu gibi bir aile kurma isteği barındırır. Bu yüzden Boğa burcu erkeği ile aile değerleri üzerine tartışmaya girmeyin deriz!


Yapışık ikizler gibi yaşamanıza gerek yok. Boğa burcu erkeği kıskanç olsa da hem kendisine hem size gerekli kişisel alanı sağlamaktan çekinmez.


Zodyağın Oğlak burcu ile birlikte en kıskanç iki burcundan biri olan Boğa; size kıskandığını belli etmekten çekinmez. Bazen fazlasıyla yoğunlaşan sorularına agresif tepkiler vermek yerine açıklayıcı olursanız bu yönünü törpülemek için kendisine ders çıkaracaktır.


Cüretkar ve eğlencede sınır tanımayan kadınlardan hoşlanırlar. Çılgın partiler veya sürpriz tatil planları tam onlara göre!


Boğa burcu erkeği klişe diyebileceğiniz tüm görsel unsurlardan hoşlanırlar. Çekici iç çamaşırları gibi klasikler onları harekete geçirmeye yeter.


Boğa burcu erkeği için güven her şey demektir, özellikle sırları konusunda. Size bahsettiği en ufak bir şeyi bile başkasından duyarsa; pek çok kişi gibi bunu görmezden gelmek yerine yıllarca sürecek bir kin duyabilir.


Boğa burcu erkeği her daim yemek yemeye hazırdır! Saat kaç olursa olsun her daim yeni lezzetler denemeye açıklar da diyebiliriz. Hem yemek yapmasını hem de sizin onlara yeni lezzetlerle gitmenizi severler.


Boğa burcu erkeği için yatak odası oldukça önemlidir. Ancak onlara kafa karıştırıcı seks oyuncakları ya da oyunlarla gelmemeniz gerekiyor. Cinselliği hayatındaki öncelikler arasına koyan Boğa burcu erkeğine tempo uydurmanız gerekebilir.