Yayıncı
Nevzat Çalışkan (Sorumlu)

Yayınlar Direktörü
Fatih Büyükbayrak
fatihb@groupmedya.com

Genel Yayın Yönetmeni
Hande Tokmak Akgerman
handet@groupmedya.com

Editoryal Direktör
Gözde Eyibilir
gozdee@groupmedya.com

Kreatif Direktör
Meltem Eryılmaz
melteme@groupmedya.com

Moda Editörü
Tuğçe Ülkümen
tugceu@groupmedya.com

Alışveriş ve Mücevher Editörü
Nirvana Derya
nirvanad@groupmedya.com

Güzellik ve Sağlık Editörü
Damla Suay Lü
damlas@groupmedya.com

Güncel Haberler Editörü
Melida Ohanoğlu
melidao@groupmedya.com

Görsel Yönetmen
Çağla Kaçmaz
caglak@groupmedya.com

İNTERNET

Dijital Direktör
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

Dijital İçerikler Direktörü
Nurdan Gündoğdu
nurdang@groupmedya.com

İçerik Editörleri
Müşra Demir
musrad@groupmedya.com

Kübra Elmalı
kubrae@groupmedya.com

Bir cevap yazın