Yayıncı
Nevzat Çalışkan (Sorumlu)

Yayınlar Direktörü
Fatih Büyükbayrak
fatihb@groupmedya.com

Genel Yayın Yönetmeni
Hande Tokmak
handet@groupmedya.com

Yazı İşleri Müdürü
Gözde Eyibilir
gozdee@groupmedya.com

Kreatif Direktör
Meltem Eryılmaz
melteme@groupmedya.com

Moda Editörleri
Ceylan Atınç
ceylana@groupmedya.com

Tuğçe Ülkümen
tugceu@groupmedya.com

Konular Editörü
Selen Meçoğlu
selenm@groupmedya.com

Alışveriş ve Mücevher Editörü
Nirvana Derya
nirvanad@groupmedya.com

Güzellik ve Sağlık Editörü
Damla Suay
damlas@groupmedya.com

Güncel Haberler Editörü

Melida Ohanoğlu
melidao@groupmedya.com

Grafik Tasarım
Çağla Kaçmaz
caglak@groupmedya.com

İNTERNET

Dijital Direktör
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

Dijital İçerikler Direktörü
Gizem Kırca
gizemk@groupmedya.com

İçerik Editörleri
Nurdan Gündoğdu
nurdang@groupmedya.com

Müşra Demir
musrad@groupmedya.com

Kübra Elmalı
kubrae@groupmedya.com

Bir cevap yazın