16 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber burçların farkındalıkları artacak ve ruhsal olarak kendilerini iyi hissedecekler. Bu ay sezgilere güvenmemekte de fayda var.

Sizi, Astrolog Dinçer Güner’den nisan ayı astroloji yorumlarıyla baş başa bırakıyoruz.

 

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
16 Nisan Pazartesi günü burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile daha önceden alınmış kararlarınızı hayata geçirmek için adımlar atacaksınız. Yakın zamanda burcunuzda gerçekleşmiş Merkür retrosunun da bitmesiyle bazı konularda eyleme geçeceksiniz. Kendinizi daha pozitif ve daha hayat dolu hissedeceksiniz. Kendinize her zamankinden daha fazla inandığınız bir ruh hâli yaşayacaksınız.

 


BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)
Koç yeni ayı ile beraber bilinçaltı düzeyinde farkındalığınız artacak, ruhsal olarak kendinizi daha tazelenmiş hissedeceksiniz. Geçmişe dair büyütüp içselleştirdiğiniz durumlarla yüz yüze gelebilirsiniz.
Bu süre zarfında sezgilerinize her zamankinden çok daha fazla güveneceksiniz.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)
Bu ay oldukça sosyalleşeceksiniz. Konserler, sinema, tiyatro derken kendinizi bir sosyal yardım projesinin içinde gönüllü olarak çalışırken bulabilirsiniz. Ayrıca gündeminizi platonik aşklar meşgul edebilir. Hayata dair kendinizi daha umut dolu ve pozitif hissedeceksiniz.

 

 

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
Koç burcunda gerçekleşecek yeni ayla beraber kendinizi kariyerinizle ilgili gelişmeler yaşarken bulabilirsiniz. İş değişiklikleri olabileceği gibi hâlihazırda devam ettiğiniz mevcut işinizde terfi gibi konular gündeme gelebilir. İş koşullarının maddi manevi iyileştirilmesi ve revize edilmesi sizi rahatlatacak. Her zamankinden daha disiplinli ve özverili çalışmak size yeni kapılar açacak.

 

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)
Bu ay kariyerinizde rotasyon veya şirket içi eğitim gibi sebeplerden yurt dışına çıkışınız gündeme gelebilir. Eğitim hayatı devam edenleriniz ise work&travel gibi seçeneklerle yurt dışına gitmek, orada eğitim almak gibi fikirlerin peşine düşüp bunları hayata geçirmek yolunda adımlar atabilir.

 


BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)
16 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Bir mahkeme kanalıyla ümidinizi kestiğiniz bir para akışı gerçekleşebilir. Partnerinizin finansal konularla ilgili gelişmelerine şahit olabilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)
Gerçekleşecek yeni ay ile birlikte ilişkiler, ortaklıklar ve evliliklerle ilgili konularda gelişmeleri tecrübe edeceksiniz. Problemli ve pürüzleri olan ilişkilerde yaralar sarılacak, sen-ben olgusu yerini ‘biz’ duygusuna teslim edecek. Tereddütle bakılan konuların ve durumların netlik kazanacağı bir dönem yaşayacaksınız. İlişkilerde ve ortaklıklarda uyumun kendini gösterdiği, keyifli bir dönem olacak.

 

AKREP (23 Ekim – 22 Kasım)
Bu ay iş hayatının içinde olanlar kendilerini ödüllendirecekleri bir süreç yaşayacaklar. Kendinizi her zamankinden daha enerjik, daha dinç hissedeceksiniz. Diyete başlamak, egzersiz yapmak için de son derece uygun bir zaman olacağı için takviminizi buna göre organize edin.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay aşk temasını kapsayacak. Bekâr olanlar için sürpriz bir aşk kapıda. Ebeveyn olanlar ise çocuklarıyla daha çok zaman geçirecek. Bu süre zarfında çocuklarınızın kişisel gelişimi için kurslara kayıt yaptırabilir ya da sosyalleşmeleri için aktivitelere götürebilirsiniz.

 

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
16 Nisan’da gerçekleşecek yeni ay ile beraber ev ve aile temalarıyla meşgul olacaksınız. Taşınma, ev alma veya satma gibi gayrimenkulle ilgili konularda aksiyon yaşayacaksınız. Aile ziyaretlerinin arttığı, akrabalarla daha çok iletişim kuracağınız bir dönem sizi bekliyor. Evinizle ilgili tadilat veya dekorasyon için de son derece uygun bir zaman.
Bu yüzden de odağınız evle ilgili konular olacak.

KOVA (21 Ocak – 19 Şubat)
Bu ay öğrenmeye olan merakınız sizi keşfedeceğiniz yeni alanlara sürükleyebilir. Yazmak, her türlü fikir veya proje üretmek, teklifler hazırlamak gibi işlerle meşgul olabilirsiniz. Göz önünde olacağınız, ürettiklerinizle ses getirecek ve alkışlanacağınız son derece başarılı bir dönemi tecrübe edeceksiniz.

 

BALIK (20 Şubat – 20 Mart)
Bu ayki yeni ay ile beraber maddi kaynaklarınızı zenginleştirmeye odaklanacaksınız. Sezgilerinizin sesine kulak verin! Riskli olabilecek konularda kendinize güvenerek ilerleyin. Finansal konularda mantık olarak içinize sinen işlerin altına imza atacaksınız.

Total
9
Shares

Bir cevap yazın