Toplam
11
Paylaşım

Süper modellerin parlak ve canlı ciltlerinin arkasındaki sırları merak ediyor musunuz?

Genetik etkilerin büyük rol oynadığı gerçeği ortada. Fakat buna ilave olarak mükemmel görünen sağlıklı cilt için birtakım alışkanlıklar da devreye giriyor.

İşte ünlü modellerden cilt bakımı konusunda alternatif öneriler;

 

Taylor Hill: Hindistan Cevizi Yağı

Ünlü model Hindistan Cevizi Yağını bir kurtarıcı olarak tanımlıyor. Kuruluğu ortadan kaldırmasını da en önemli özelliklik olarak tanımlıyor.

 

Bella Hadid: Erkeklerin kullandığı yüz yıkama jeli 

Bella Hadid sırrını, cildini temiz tutmak için erkekler için satılmakta olan yüz yıkama jelini kullandığını söylüyor. Denemeyi düşünenler?

 

 

Kendall Jenner: Kendin yap, kendin sür

Kendall Jenner ise mükemmel cilt konusunda aradığı ürünü evde kendi yaptığı bakım ürünlerinde bulanlardan. Gençliğinden beri akne ile başı dertte olan Jenner, evde mükemmel bir muamele bakım uygulamakta. Limon suyu, kabartma tozu ve bal karışımını kullanmayı tercih eden yıldızın bu bakım sırrını uygulamayı düşünmekteyiz.

 

 

Stella Maxwell: Uçucu yağlar

Victoria’s Secret modeli Maxwell, iklim koşullarına meydan okuması ve nem dengesini sağlaması açısından cilt bakımı için olan yağlardan destek aldığını açıklıyor.

 

Elsa Hosk: Buz banyosu

Elsa Hosk, önce buz dolu bir suya girdiğini sonra da saunaya geçtiğini belirtiyor. Dolaşımı hızlandırması açısından denemeye değer.

 

 

Gigi Hadid: Kese

Gigi Hadid, yüzüne kese ile bakım yapmayı tercih ettiğini belirtiyor.

 

@gigihadid

Toplam
11
Paylaşım