İNTERNET

REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA 

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcısı
Funda Gökgündüz
fundag@groupmedya.com

İsmail Küçük (Bölgeler)
ismailk@groupmedya.com

Reklam Grup Direktörleri
Nurol Ceylan
nurolc@groupmedya.com

Deniz Toz
denizt@groupmedya.com

Göktuğ Evren
goktuge@groupmedya.com

Reklam Direktörleri
Nilüfer Araç
nilufera@groupmedya.com

Yeşim Aksoy
yesima@groupmedya.com

Reklam Koordinatörü
Mehtap Yıldırım
mehtapy@groupmedya.com

Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

Eren Enes (Bölgeler)
erene@groupmedya.com

Event ve Projeler Operasyon Direktörü
Ebru Döner
ebrud@groupmedya.com

Event ve Projeler Satış Koordinatörü
Gökhan Gülsoy
gokhang@groupmedya.com

Melis Kayahan
melisk@groupmedya.com

Dergi Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

Reklam Teknik Müdürü
Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com

Abone ve Eski Sayılar
Betül Gökçe
betulg@groupmedya.com

Bir cevap yazın

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.

Çerez ayarları

Aşağıda bu web sitesinde hangi tür çerezlere izin vereceğinizi seçebilirsiniz. Seçiminizi uygulamak için "Çerez ayarlarını kaydet" düğmesini tıklayın.