Reklam Satış ve Pazarlama Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Işıl Baysal Turan
isilb@groupmedya.com
İsmail Küçük (Bölgeler)
ismailk@groupmedya.com

Reklam Direktörleri
Nurol Ceylan
nurolc@groupmedya.com
Deniz Toz
denizt@groupmedya.com

Reklam Direktörleri
Alev Zorlutuna
alevz@groupmedya.com
Nilüfer Araç
nilufera@groupmedya.com

Reklam Koordinatörü
Eren Enes (Bölgeler)
erene@groupmedya.com

Event ve Projeler Satış Koordinatörü
Gökhan Gülsoy
gokhang@groupmedya.com

Event ve Projeler Operasyon Direktörü
Ebru Döner
ebrud@groupmedya.com

Dergi Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

Rezervasyon ve Ar-Ge Müdürü
Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

Reklam Teknik Müdürü
Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com

Abone ve Eski Sayılar
Betül Gökçe
betulg@groupmedya.com

Bir cevap yazın