Toplam
9
Paylaşım

koç

 

KOÇ BURCU

Ekimin ilk haftası etkisini belirgin kılacak Dolunay enerjisi, gizli alanlar, iç dengeleriniz, kendinize sakladığınız konular ve hatta korkularla ilgili gelgitler yaşamanıza neden olabilir. 6 Ekime kadar olan dönemde biraz daha sakin ve dengede kalmaya yönelik olmaya gayret edin ve şartları zorlamayın. 10 Ekimde burç değiştirecek Venüs, dikkatinizi bir süredir belirgin olan ilişkilerden daha çok güncel konulara ve çalışma alanlarınıza yöneltecek.

İlişkilerde bu ay boyunca eleştirel ve düşündüğünüzü söyleme eğiliminde olabilirsiniz. Bu etki partner veya eşinizle tartışmaları alevlendirebilir, daha esnek olmaya ve sözlerinizi tartarak sarf etmeye özen gösterin. Bu etki 10 Ekimden itibaren daha dikkat çekici olabilir. İş ve meslek konularında 13-14 ve 15 Ekim’e dikkat etmekte fayda var. Mars çalışma alanlarınıza geçerken bu tarihlerde sizi meslektaşlarınızla ilişkilerinizde zorlayabilir. 15 Ekimden itibaren günlük işleriniz, sorumluluklarınızda yoğun bir tempoya ve koşturmaya geçebilirsiniz.

Finansal konularda krediler, banka işleri borç alacak verecek konularında işlerinizi mümkünse 13 Ekime kadar toparlamaya gayret edin. 14 Ekim’den itibaren özellikle kredilerle ilgili istediğiniz sonuçları almakta zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ise 16 Ekim’den itibaren dikkat çekme, kendi bildiğinizi okuma eğilimleriniz artıyor. Bir ilişkide adıma atmanız gerekiyorsa veya ilişki içinde kendinizi ortaya koyma arzunuz varsa 16 Ekim’den itibaren daha destekli olacaksınız. Benzer etki ticari adımlar için de yine 16 Ekimden sonra hareket etmenin daha rahat olacağına işaret etmekte.

Toplam
9
Paylaşım