Kişiliğimize ve zevklerimize kadar bizi etkileyen burçlar, söz konusu ilk buluşmadaki ruh hali olduğunda yine devreye giriyor. İşte burçlara göre ilk buluşma sırları:

auto_margot21437322758

Koç Burcu:

Oldukça heyecanlı ve aceleci olan Koçlar buluşma öncesinde tüm geceyi uykusuz, mide krampları ve stresli geçirirler. İlk buluşma ve ilk izlenim onlar için çok önemlidir. Dolayısıyla bu buluşma ya pek çok buluşmanın ilki ya da sonuncusu olacaktır. Ancak tüm enerjilerini toplayarak iyi bir hazırlıkla ilk randevularına çok güzel ve güçlü gitmek isterler.

136408_0301

Boğa Burcu:

Konfor arayan Boğalar için ilk buluşmanın en önemli noktası buluştuğunuz yerdir. Güvenli, sıcak ve nezih ortamları sever. Aynı zamanda kalabalık olmamalı, aksi takdirde soğuk bir ortam oluşacaktır. Boğa burçları ilk buluşmada samimi davranan insanları sevmez, dolayısıyla ilk buluşma sonrası bir sonraki için araya biraz süre koyun.

hannah-davis-2015-sports-illustrated-swimsuit-s-swimville-takes-over-nashville-_1

İkizler Burcu:

 İkizler burcu gülmeyi ve eğlenmeyi sever. İşte bu yüzden ilk buluşmanızın oldukça eğlenceli bir ortamda, neşeli bir halde geçmesi gerekiyor. Eğer bu şartları sağlarsanız; İkizler burcu sizi kolayca sahiplenecektir.

why-amy-schumer-still-lives-in-a-tiny-one-bedroom-walk-up-apartment-in-new-york-city

Yengeç Burcu:

 Yengeç burcu için anlar ve anılar çok önemlidir. Aynı zamanda onu özel hissettirmek için, onun zevkine uygun hediyelere ihtiyacınız var. Onunla ilgilenin.

article-2690568-1F9D3BB900000578-217_634x884

Aslan Burcu:

Kendisine güvenen Aslan burcu için ilk randevuda sağlam bir el sıkışma yapmalısınız. Lüksü seven Aslan burcu için para harcamaktan kaçınmayın.

How-Get-Kylie-Jenner-Lips

Başak Burcu:

Aksaklılar, buluşmaya geç kalmalar, özensiz giyinmeler bir Başak burcu için affedilemez hatalardır. Bu konuya özellikle dikkat etmelisiniz. Sorularınız onu sorguya çeker gibi olmamalı.

Michelle_Williams_1
Terazi Burcu:

 İlk randevuda Terazi burcunu etkilemek için neşeli, canlı olun ve sohbetlerinizi güncel konulara getirin. Günlük ya da sosyal konular Terazilerin ilgisini çekebilir.

150210_2846164_Dakota_Johnson_Calls_Filming_Fifty_Shades_of

Akrep Burcu:

Sakin bir yerde ilk buluşmayı yaşamak hoşlarına gider; kalabalığı sevmezler. Sinemaya gidebilir, güzel bir yerde yürüyüşe çıkabilir ya da küçük bir araba gezintisi yapabilirsiniz. Aynı zamanda ilk başta çekingen olan Akrep burçlarını tanımaya yönelik küçük sorular sorabilirsiniz.

Kendall-Jenner

Yay Burcu:

Çok çabuk karar veren Yay burçları ilk buluşmada hoşlanmazlarsa hemen peşini bırakır ve başka fırsatlara bakarlar. Bunu göz önünde bulundurmalısınız. Hoşlandığı zamanda bunu hemen kıskançlığıyla hissettirir.

zoe-kravitz-2015-vanity-fair-oscar-party-in-hollywood_1

Oğlak Burcu:

Oğlaklar için ilk randevunun kusursuz, eksiksiz ve dört dörtlük olması çok önemlidir. Geç kalmayın ve cimri davranmayın. Güzel manzaralı bir yerde yaşanacak ilk buluşma onları oldukça etkileyebilir. Sizden hoşlandığı zaman emekleriniz asla boşa çıkmaz, sizi ömrünü sonuna kadar derin bir tutkuyla sevmek isteyecektir.

LONDON, ENGLAND - JANUARY 24: Model Kate Moss poses for photographs at the Mango Store Oxford Street on January 24, 2012 in London, England. Kate Moss was today launched as the new face of the fashion brand. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

Kova Burcu:

Kova burcunun ilgisini çekmek için kişisel sorulardan önce ilgileri olan konularla ilgili konuşmaya çalışın. İlgilerini bu sayede taze tutabilirsiniz. İlk buluşma için parkta yürüyüş onlar için cazip bir fikir olabilir.

Doutzen-Kroes-husband-DJ-Sunnery-James-wore-Stella-McCartney

Balık Burcu:

Romantizmi uç noktalarda yaşayan Balık burçları için ilk buluşma bir hayat meselesi kadar önemli. Onlar ilk buluşmayı küçük, samimi ve romantik ortamlarda yaşamak isterler. Onlarla konuşurken sözlerinizde oldukça dikkatli olun. En ufak bir kelimenize takılıp sizi silebilirler.

best-beauty-rihanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın