Toplam
83
Paylaşım

boğa

 

 

BOĞA

İşte 2016 yılı  için çok radikal değişimlere gebe olacak ayınız geldi sevgili Boğa. Sonbaharda yaşadığımız tutulmalar bir çok burcu yavaşlatırken, aksine siz enerji saçıyordunuz. Üstelik eğitim-öğrenme-( bu bir hobi de olabilir yeniden ciddi bir akademik kariyer veya bir araştırma, hatta bir kitap hazırlama ) gibi evrelerde geçirdiniz. 2016 size öğrenme ve dinleme aşkı getirdi. Öte yandan bu ay tam tepenizde 22 derecede oluşacak bir dolunay, size hayatınızda bir sil baştan yaptırıyor. Uzun bir dönemin sonuna yaklaşıyorsunuz. Mesela, eğer yalnızsanız, yeni ilişki fırsatları getirir. Ancak var olan ilişkinizi daha da zorlaştırıp, bitiredebilir. Sizin için de yeni bir saç renginden tutun da, botox yaptırmaya varana kadar güzellik için en güzel dönemdir. Bu süreçte sanatsal aktiviteler veya bu konu ile bağlantılı kişilerde her zamankinden daha fazla ilginizi çeker. 22 derecede olduğu için, hayatınızın son yıllarına damga vurmuş, artık rutin dediğiniz alışkanlıklarınız ve hayat duruşunuzda bir değişim yaşanacaktır. 10-18 Kasım tarihleri arası öfkenize yenik düşmeyin, biraz ketum olmanızda fayda var.

 

Bu ayın 14’ünde gerçekleşen dolunay, tam da sizin tepenizde oluyor. Bir yatırım yapmak, bir kredi almak veya size bir geri ödeme konuşuldu mu? Belki de, işinizi büyütmek için gidip birkaç kişi ile konuştunuz, size olumlu bir hava verdiler. Uzun zamandır evlenmek istediğiniz kişi ile ailelerinize açılmaya mı karar verdiniz? Yeni mağazanızda müşterilerinize bir davet mi vermeye hazırlanıyorsunuz ve artık hazırlıkları bitirmek lazım. İşte bu ayın 10-18  arası günlerde, ister iş, ister dış görünüş, ister medeni durumunuz; 2016 senesinde size zarar vermiş durumları noktalamak için süper bir kart çektiniz.. Spot ışıklarının altında olacağınız ve herkesin size imreneceği yada sizden korkacağı bir kaç gün yaşamanız kuvvetle muhtemel. Moraliniz kötü, sağlığınız bile bozuksa ayın 14’ünden sonra düzelecektir. Sizin dış dünyadaki adınız, varlığınız, oluşturduğunuz imaj, aile ve iş hayatındaki yeriniz, dış görünüşünüz ile ilgili önemli değişiklikler olabilir. Var olan bir süreç tamamlanıp, hayatınızda yepyeni bir sayfa açılabilir.

 

Bu ayın  29’unda oluşacak Yeni Ay ise,  sizin başka kişi veya kurumlarla bağlantılı parasal kaynaklarınızı ve beklentilerinizi etkiliyor. Tazminat ve kredileriniz için 4 Aralık tarihine kadar şanslı bir dönem. Kısaca hukuksal  varlıklarınızda işte burası benim şanslı noktam dediğiniz bir yer var ise, Yeni Ay orayı gündeme getirecektir. Ancak, her zaman olduğu gibi bazen üzücü ve yıkıcı olsa da değişimlere olumlu bakmak lazım. Parasal kriz yaşamamak için, ayın özellikle 21’inden sonra yüksek meblağ tutan her alışveriş, her imzayı iki kere düşünerek atın. Yine ay sonunda, pek ciddi olmayan, hatta gizli saklı bir ilişkiye de kapılmanız mümkün. Eski kötü huylarınız ve zaaflarınızın sizi Aralık ayının ilk haftasında etkilemesine dikkat!

 

Boğa parayı kazanmak ve tadını çıkararak harcamanın kitabını yazmıştır. Eğer cimrilik huyunuz var ise, bu size bir kaç kişiyi kaybettirebilir. İnsanları bezdirmiş olmanız mümkün, mesela çocuklarınız bu günlerde size isyan edebilir.

 

11-24 Kasım arası yüksek eğitim, yayıncılık, seyahat, sunum, pazarlama, tanıtım ve reklam gibi konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Hukuki konular gündeme gelebilir. Akademik çalışmalar, medya ve iletişim konularında işe başlamak veya kitabınızı yayınlamak için çok uygun etkiler var.

 

13 Haziran’dan beri Retro olan Neptün ise, 19 Kasım’dan sonra düzeliyor. Ancak 19-22 Kasım günleri hayal gücünüz sizi yanıltabilir, bilinçaltınız yani rüyalarınız size yanlış mesajlar verebilir, iç sesinizden ziyade mantığınızı dinleyin.

 

Toplam
83
Paylaşım