Toplam
4
Paylaşım

Güzellik endüstrisi, farkındalık yaratmaya çalışan markalarla kendini tazelemeye devam ediyor.

Toplumsal güzellik normlarının kesinlikle dezavantajlı hale geldiği yavaş yavaş ortaya çıkmakta. Makyaj markaları seçtikleri modellerden, ürün yelpazelerine kadar bu değişimi hissettirmeye devam ediyor.

Geleceğe dair umut taşıyan ve son zamanlarda farkındalık açısından başarılı işlere imza atan markalara göz atmaya ne dersiniz?

 

Fenty Beauty

Rihanna’nın dokunduğu her şey gibi Fenty Beauty de rekor kırarak hayatımıza dahil oldu. Markanın bu kadar çığır açmasının altında ise tüm cilt tonlarına özel geniş bir yelpazeye yer vermesi yer almakta.

Koyu tenliler için de en ideal aralığı bulabilecekleri ürünleri piyasaya süren Fenty Beauty, güzellik sektörünün herkes için var olduğunu kanıtladı.

 

Milk Makeup

Toz ve krem formülleri uygulamayı kolaylaştıran ürünlerle hayatımıza giren Milk Makeup, reklamlarıyla da çok çeşitli güzelliği sergileyen başarılı işler ortaya çıkarmakta. Özgürlüğü ve cinsiyet ayrımcılığını yok etmeye yönelik yapılan bu çalışmalara kayıtsız kalmak çok zor.

 

Wet N’ Wild

Uygun fiyatlı güzellik markası Wet N’ Wild, reklam kampanyasında ilk kez bir albino modele yer verdi. Diandra Forrest ile gerçekleşen bu çekim yılın en çok ses getiren kampanyalarından oldu.

 

Glossier

“Glossier You” adlı  ürünleri için markanın vücut tipleri çeşitliliği üzerine hazırladığı kampanya oldukça konuşulmuştu.

Body Hero ürünleri için nefes kesici bir kampanya başlattı ve o zaman hamile olan Paloma Elsesser’i model olarak kullandı.

 

Toplam
4
Paylaşım