Tarkan, Kemal Sunal’a yapılan eleştiriye sessiz kalmadı!

 

Tarkan, usta oyuncu Kemal Sunal’a yapılan olumsuz eleştiriye Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımla cevap verdi.

 

Megastar Tarkan, usta oyuncu Kemal Sunal’a yapılan eleştirilere sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla cevap verdi.

Yeni Şafak gazetesinden ayrılan yazar Cemile Bayraktar, iki gün önce Twitter hesabından paylaştığı şu sözlerle Kemal Sunal’ı ve filmlerini eleştirmişti:

‘Sunal elbette bizim markamız, değerli, rahmet olsun, ancak bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük.. Bu filmler resmen insanın zekasına hakaret..’

Bu sözleriyle usta oyuncunun oğlu Ali Sunal’ı çok kızdıran Bayraktar, ünlüler camiasından birçok ismin de tepkisini aldı. Her geçen gün artan tepkiye Tarkan da kayıtsız kalmadı. Kemal Sunal’ın siyah-beyaz fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan ünlü şarkıcı, altına şu şekilde duygusal bir not düştü:

‘Sen üzülme sevgili Kemal Sunal. Bize dayadığın o sırtın hiçbir zaman yere gelmez. Senin arkanda seni çok seven bir millet var. Adına ve sana olan sevgimize toz kondurmayız biz çünkü kalplerimizde bıraktığın sevgi dolu izleri unutmadık hiç. Sana edilen her kötü söz seni gönüllerimizde sadece daha da yüceltir, değerine değer katar o yüzden. Sen üzülme, rahat ol canımız Kemal Sunal…’

 

Total
0
Shares