TOPUZ TOKALARINI DENEMEK İÇİN 8 ŞIK NEDEN_cover

Moda bloggerları ve stil ikonlarının; saç yüzüklerini bir kenara bırakmalarını sağlayan yeni bir favorileri var. Topuz tokaları! Farklı metallerden ve aksesuarlardan yapılmış olan bu tokalar, yeni sezon için ihtiyacımız olan tüm sofistike ve zarif etkiyi sağlıyor. İşte topuz tokalarını denemek için 8 şık neden:

Görseller: Pinterest

TOPUZ TOKALARINI DENEMEK İÇİN 8 ŞIK NEDEN (2)

Eklektik ve iddialı bir stiliniz varsa bunun için topuz tokalarını kullanabilirsiniz. Doğal taşlarla süslenmiş bu tokaları, sade ancak tokanın metaliyle eşleşen küpelerle tamamlayın.

TOPUZ TOKALARINI DENEMEK İÇİN 8 ŞIK NEDEN (3)

Uzay etkisinden asla şaşmayanlar, istedikleri galaktik prenses efektini bu kez topuz tokalarıyla yakalayabilirsiniz.

 

 

 

TOPUZ TOKALARINI DENEMEK İÇİN 8 ŞIK NEDEN (4)

Abartıya kaçmadan, feminen ve zarif bir şekilde dikkat çekmek istiyorsanız, çözümü floral detaylara sahip topuz tokalarında bulabilirsiniz. Önerimiz altın renklerini tercih etmeniz!

TOPUZ TOKALARINI DENEMEK İÇİN 8 ŞIK NEDEN (5)

Uğurlu taşınızı kolye olarak taşımak mı? Bunu sezon trendlerine uyarlamak isterseniz; topuz tokaları bu ihtiyacınızı karşılayabilir. Daha küçük topuzlar için ideal.

TOPUZ TOKALARINI DENEMEK İÇİN 8 ŞIK NEDEN (6)

Bu trendi yakalamak için özellikle topuz tokalarından edinmek zorunda değilsiniz. Kelepçe boho bilezikleriniz de işinizi görecektir. Üstelik topuzunuzun boyutuna göre ayarlayabilirsiniz.

 

TOPUZ TOKALARINI DENEMEK İÇİN 8 ŞIK NEDEN (1)

Daha büyük topuzlar yapıyorsanız ve aynı zamanda bant etkisi yaratma peşindeyseniz; tümü metal olan topuz kelepçeleri yerine; lastiğin bir kısmında metal barındıran lastik tokaları kullanabilirsiniz. Topuzunuzun boyutuna göre ayarlayabilir, konumunu belirleyebilirsiniz.

 

 

 

TOPUZ TOKALARINI DENEMEK İÇİN 8 ŞIK NEDEN (7)

Double etki için Şeytan topuzlarınızda çiftli olarak kullanabilirsiniz. Geyşa stilini yansıtan eğlenceli modeller ile oyuna biraz renk katın.

 

 

 

TOPUZ TOKALARINI DENEMEK İÇİN 8 ŞIK NEDEN (1)

Bu tokaları illa ki tepe topuzlarında denemenize gerek yok. Ense topuzlarında kullanarak daha sofistike bir etki yaratabilirsiniz.

Total
5
Shares

Bir cevap yazın