Toplam
3
Paylaşım

Son olarak Big Little Lies dizisindeki başarısıyla adından söz ettiren Nicole Kidman; sadece başarısı değil yıllara meydan okuyan güzelliği ile de dikkat çekiyor.

İşte Nicole Kidman’ın güzellik sırları:

Favori güneş koruyucusu

Neutrogena Sheer Zinc Sunscreen ürününü çok seviyorum. Yüzüme beyaz çinko sürerek büyüdüm. Saçlarım her zaman yapışsa da kumsalda böyle oturmak zorundaydım. Avustralyalıyım, en azından cildimi koruyacak bir şeyler olduğundan dolayı minnettarım. Tüm olay güneş koruyucuyu asla es geçmemenizde. Cildim çok açık renk ve kuru. Dudaklarım daha da kuru. Dolayısıyla nemlendirme etkisi olan her şeye varım! Ayırca ürünlerimi basit tutmaya çalışıyorum, bir şey çok karmaşıksa; kullanmıyorum.”

“Big Little Lies’ın setinde de hepimiz birbirimize favori kremlerimizi öneriyoruz ama benim tek söylediğim şey her zaman güneş kreminin önemi. Neyse ki alıştılar!”

Makyaj temizleme mendillerini seviyor

Çok fazla uçağa biniyorum ve en büyük yardımcılarım makyaj temizleme mendilleri. Çoğunlukla bir çekimden çıkıp direkt uçağa ya da arabaya biniyorum ve makyajım artık iyi görünmüyor. Neyse ki temizleme mendilleri var.

Retinol

Tabii ki halen bu kadar genç görünmesinin başka nedenleri de var. ” Her gece mutlaka Rapid Wrinkle Repair kremi sürüyorum, içerisinde retinol var. Bunu çok seviyorum çünkü gerçekten işe yarıyor; ayrıca diğer retinoller gibi cildi de kurutmuyor. Anneme, kız kardeşime hatta Keith’e (eşi) bile kullanması için verdim!” La Mer ve Eucerin’in Aquaphor kremi ise yıldız oyuncunun diğer favorileri.

Çantasından asla çıkarmadığı ürün

Hem yanak hem de dudaklara uygulanabilen Benefit Benetint ürünü; Kidman’ın vazgeçilmezi.

Dudaklar

Dudaklarını renklendirmeyi seven Kidman; tercihini her zaman canlı tonlar ve ışıltılı dokulardan yana kullanıyor. Favorisi ise  Giorgio Armani #402 numaralı ruj.

 

Kırmızı halı makyajı

Olivia Kulpo, Elizabeth Chambers Hammer ve Kourtney Kardashian gibi isimlerle de çalışan Kate Synnott; Nicole Kidman’ın da makyaj artisti. Synnott ise ünlü yıldız için kırmızı halıda genellikle Charlotte Tilbury ürünlerini kullanıyor. ” Nicole gibi açık ten rengine sahipseniz Instagram makyajları her ne kadar harika görünse de uygulamanızı önermem. Diğer makyaj ürünleriniz ne olursa olsun yüksek kalitede bir sabitleme pudrası edinin; Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Finish gibi. Sim yerine ışıltı; turuncu ya da kahverengi kontür yerine gri tonlarda kontürü tercih edin.”

 

 

 

Toplam
3
Paylaşım