10 DAKİKADA ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY'NİN ROMANTİK MAKYAJINI UYGULAYIN

Fotoğraf: Pinterest

Makyajınızda değişikliğe ihtiyacınız varsa Rosie Huntington-Whiteley‘nin kusursuz görünümünden ilham almaya ne dersiniz? Üstelik bizzat Rosie Huntington-Whiteley’nin yüzünde uygulamalı olarak görerek!
Dünyaca ünlü makyaj gurusu ve makyaj vloggerı Monika Blunder, yakın arkadaşı Rosie Huntington-Whiteley’i makyaj koltuğuna oturtarak hepimizin hayran olduğu o romantik, yumuşak ve aynı derecede kışkırtıcı makyajı nasıl yaptığını gösterdi.

Katıldığı her davette ve gündelik hayatta Rosie’nin tüm bakışları üzerine çekmesini sağlayan romantik makyajında kusursuz ten makyajı büyük bir rol oynuyor. Ciltteki tüm ton farklılıkları kapatıldıktan sonra ikinci en önemli kısım ise altın tonlarındaki göz makyajı. Rosie’nin göz rengini ortaya çıkaran göz makyajının ardından ise tabii ki artık kendi imzası haline gelen (ve sıklıkla gerçekliği sorgulanan) dudak makyajına sıra geliyor. Gül tonlarındaki rujuyla İngiliz zarafetini bir kez daha ortaya koyan makyajın bize göre en vurucu noktası ise kedi gözü göz makyajı detayı oldu!

Siz de makyajı birebir uygulamak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Total
1
Shares

Bir cevap yazın