13 – 19 Haziran haftalık burç yorumu;

koç
Koç

Eğer yeni bir iş kurmanız gerekiyorsa, unutmayın ki kurma arifesindesiniz. Yeni işinizle ilgili ailenizden gelen destek hem de kaygı dolu nasihatlar kafanızı karıştırabilir. Kalbinizin sesini dinleyin! Öte yandan, Cuma günü tüm bu sorunlarınızı sevgilinizin kollarında unutabilirsiniz. Sizi bir yemeğe, sinemaya veya alışverişe götürebilir. Eğer kalbiniz uzun zamandır boş ise eski bir sevgiliniz size ulaşmaya çalışabilir sizden yepyeni bir şans isteyebilir!

 

boğa
Boğa

Sevgili Boğa, haftaya yoğun başlıyorsunuz. Bu etki nedeniyle, özellikle, yüksek öğrenim, hukuk, yurt dışı ile ticari bağlantılarınız, deniz aşırı seyahat, vize, hukuksal ve devlet işleri gibi konularda koşturacaksınız. Bu konularda gereksiz tartışma ve inatlaşmalardan uzak durun. Neyse ki, hafta ortasından itibaren, ilhamınızı ve gücünüzü sevgilinizden almaya başlayacaksınız. Hafta sonu, Venüs Yengeç’e geçtiğinde sahip olduğunuz maddi kaynakları arttırma yollarını düşünmek için, iyi bir dönem başlayacak.

 

İkizler
İkizler

Haftaya kararlı ve savaşçı bir ruh hali içinde başlıyorsunuz sevgili İkizler. Bu kararlarınız eşiniz veya ortağınız hakkında olabilir. Onlarla olan diyologlarınız hızla bir finale gidiyor. Ancak eğer kazanmak için garip yollar dener, duygusal oyunlar oynamaya kalkışırsanız, dikkat edin, kaybedebilirsiniz. Perşembe günü, para konusunda tatsız bir haber gelebilir. Bu hafta sonu aşk ve arkadaşlıklar cephesinde önemli ve güzel bir başlangıç sizi bekliyor.

 

yengeç
Yengeç

Geçtiğimiz hafta sevgilinizle bir konu hakkında tartışarak mı geçti sevgili Yengeç! Sabrınıza hakim olun,  zira aranızdaki fikir ayrılıklarını birikmiş sorunları çözmek bu hafta bayağı vaktinizi alacak. Neyse ki, hafta ortasından itibaren, aşk, sevgi ve güzellik konusunda şansınız dönüyor. Nihayet Venüs sizin burcunuza gelerek, sizi ışıldatıyor. Cuma günü, hoş ve ani tanışmalar olabilir. Para ve kariyer konusunda bu hafta sonu moralinizi yükseltecek haberler gelebilir.

 

 

 

aslan
Aslan

Günlük hayatınızda o kadar hareketlisiniz ki yıldızlar sağlığınızı artık dikkate almanız gerektiğini söylüyor. Üstelik ailenizin dertleri ve sorunlarını çözmekten kendinize vakit ayıramaz oldunuz. Hafta ortasından sonra yaşayacağınız bir olay size biraz dinlenmeniz konusunda uyarı yapabilir. Hafta sonuna doğru ise birçok yere davet edileceksiniz. Sevgilinizle veya eşinizle bu davetlerde kıskançlık yüzünden tartışmalar olabilir ama unutmayın kıskançlık aşkı besler derler!

 

 

başak
Başak

Bu hafta bir yanda sorumluluklar ve görevleriniz, bir yanda içinizdeki çocuksu ve naif kişiliğiniz sizi farklı yönlere çekiştirecek. Eşiniz veya iş arkadaşlarınız, sizi hiç olmadığınız kadar kararsız gördüklerini söyleyip, sizden kaçabilir. Cuma günü ise para konusunda alacaklı olduğunuz işler için olumlu  bir etki başlıyor. Eğer kariyeriniz için yeni bir adım atmak veya para kaynaklarınızı büyütmek istiyorsanız, fırsatları kaçırmayın. Bu ara yeniden iş hayatına geri dönmeniz veya sektör değiştirme olabilir.
terazi
Terazi

İş hayatınızda bitmeyen toplantılar, gecikmeler veya artan projeler derken, haftaya iş konusuna odaklanmak zorunda kalarak başlıyorsunuz.  Her zamanki pratik ve çözüm bulucu tavrınızı göstermenin tam zamanıdır sevgili Terazi. Cuma gününden, itibaren hoşunuza gidecek bir etki başlıyor. Bir anda birçok yere davet ediliyorsunuz. Bu sayede evden biraz uzak kalmaya bakın. Yengeç burcuna geçen Venüs, aşkta kelebekleri uçuşturuyor. Belki arkadaşlarınız vesilesi belki bir katıldığınız sosyal ortamda yeni biriyle tanışma şansınız var.

akrep
Akrep

Bu hafta başından itibaren size yeni iş görüşmeleri veya projeler için şans veriyor. Birkaç farklı teklif karşısında kafanız karışabilir. Yengeç burcuna geçen Venüs, dış görünüşe yenilikler getirtiyor, hafta sonuna doğru saç renginiz bile aniden değişebilir. Aşk konusunda ise Cuma günü unuttuğunuz eski bir arkadaş, yeniden ortaya çıkabilir veya siz onun izini bir dedektif gibi sürebilirsiniz. Bu hafta sonu kendinizi şehir dışına atmak için derin bir arzu duyacaksınız, içinizdeki seyyah canlanıyor!
yay
Yay

Bu hafta sizin için finansal açıdan oldukça belirleyici bir hafta olacak, sevgili Yay, Yazışmalar, telefon görüşmeleri, kredi hesaplamaları derken, bir anda pazarlık ve stres  içinde olabilirsiniz. Sizin ekonomik gücünüzü ve başarılarınızın katma değerinizi nasıl yükseltmeniz lazım, bunu göreceksiniz. Çarşamba gününden itibaren, medya, yabancı kültürler, yüksek eğitim ve yaz tatiliniz konusunda, cazip bir seçenek bulabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise, sular dalgalanıyor. Belki de, yeni ve kalıcı bir ilişkinin ilk adımları atılıyor. Varolan ilişkiniz de bir üst seviyeye taşınabilir. Özgürlüğüne düşkün Yaylar, sıkıcılaşan ilişkilerine bir mola vermek isteyebilir.
oğlak
Oğlak

Bir yandan sizin burcunuzu temsil eden ve size ciddiyet veren Satürn, diğer taraftan çok düşkün olduğunuz aileniz. Bu hafta boyunca, bir yandan özellikle iş hayatınızda yoğun bir trafik yaşarken, bir yandan da ailenizin problemlerine koşturacaksınız. Özellikle Perşembe günü, aileniz ile ilgili ani gelişmeler olabilir. Neyse ki, sağlığınız giderek daha iyi oluyor sevgili Oğlak. Özellikle bu hafta sonu, kendinizi gayet dinamik ve enerjik hissedeceksiniz. Yengeç burcuna geçen Venüs, kadınlarla olan ilişkilerinizi güzelleştiriyor.

kova
Kova

Bir yandan günlük hayatınız içinde sırtınızda taşıdığınız yükler, öte yandan iç dünyanızdaki gizli hayaller ve beklentiler… Aradığınız özgürlüğe dair ipuçlarını bu hafta bulmanız mümkün sevgili Kova. Çarşamba gününden itibaren, ortaklarınızdan veya iş arkadaşlarınızdan yapıcı destekler gelebilir. Hatta, bu iş ortamından biri ile aranızda bir sıcaklık başlayabilir. Eğer hayatınızda biri var ise ilişkiniz daha da derinleşiyor ve güçleniyor. Cuma günü Yengeç burcuna geçen Venüs, hayatınızdaki aşk ve dostluğu zenginleştirmenize yardım edecek.

balık

Balık

Bu hafta kendinizi bir anda çalışma arkadaşlarınızın karşısında bir projenizi ikna etmekle bulabilirsiniz sevgili Balık. Siz her ne kadar kendi fikirlerinize inanıyorsanız da, onlardan gelecek eleştiri ve engelleme çabalarına hazırlıklı olun. Hafta ortasından itibaren, para ile ilgili akıcı enerjiler var. Ticaret, alışveriş ve pazarlıklar konusunda iyi fırsatlar doğabilir. Yaklaşan yaz tatili öncesi hem de kendi istekleriniz için çok fazla isteğiniz var. Cuma günü, bir alışveriş çılgınlığına kapılabilirsiniz, dikkat!

 

 

Total
4
Shares

Bir cevap yazın