Retro kelimesine bayılmadığınızı biliyoruz. Özellikle Merkür retroları yaşattıkları sancılı süreçlerle dikkat çeker. Ancak endişelenmeyin; çünkü 2020'nin en pozitif retrosu kapımızda!  15 Ağustos Cumartesi günü başlayıp Ocak 2021'e kadar devam edecek bu kapsamlı Uranüs retrosu herkes için oldukça kullanışlı olacak.

Uranüs, yeniliklerin, cesur atılımların ve farkındalıkların gezegeni. Bu da hemen herkes için; olgunlaşma, hali hazırdaki yanlış ya da eksik bakış açılarında değişim ve gelişme imkanı demek oluyor! Uranüs bize adeta "hayatını gözden geçir" diyecek. Neler istiyorduk ve bu zamana kadar nasıl aşamalar kaydettik? Bu ilerleyiş bizi tatmin ediyor mu; yoksa gözümüz daha mı yükseklerde? Peki sonrası için neler yapmalıyız? Tüm bu Uranüs retrosu süreci, bizi 2021 yılına çok daha güçlü, kendinden emin, ayakları yere daha sağlam basan bireyler olarak geçirecek gibi görünüyor.

15 Ağustos Uranüs Retrosu'nun etkileri

Peki bu gelişmeler hangi alanlarda olacak? Özellikle parasal konularda, ilişkilerde ve kendi kişisel gelişiminizle ilgili noktalarda gelişime açık olacağız. Bu bir tür öz değerlendirme süreci olacak. "Kazanç kaynaklarımdan memnun muyum? Emeklerimin karşılığını daha iyi almak için neler yapmalıyım? Bu ilişki beni mutlu ediyor mu? Nasıl bir ilişki istiyorum?" gibi sorulara kendi içinizde şeffaf cevaplar bulabileceğiniz bir evre sizi bekliyor.

Tüm bu alanlarda şifalandırma yapacak olan Uranüs, 2020'nin yaşattığı tüm maddi problemleri ve ilişki zorluklarını unutturmayı vadediyor. Yapmanız gereken tek şey değişimi kucaklamak ve biraz daha cesur olmak!