Bildiğiniz, güvenli olduğunuz alanlardan ayrılma, yeni olanı kabul etme ve sindirme zamanlarından geçiyoruz. İnat etmeyin ve yeni olan, size ilk başta korkutucu veya zor gelse de değişime açık olun. Eski kabuklarını bırakmak istemeyenler geride kalacaklar.

Magha yıldızı (Tutulmanın baş aktörü) değişmesi gereken durumlar için en uygun takımyıldızdır. Bu yıldızın etkisi ile kişi zayıflıklarını saklamak ve kendi zayıflığıyla bile yüzleşmek istemez. Kişi bir yönü ile gelişime, değişime açık olmak ve değiştirmekle yükümlü olduklarında kendini yenilemek zorunda iken, gölgesinde kibri ve egosuyla büyük savaş verir.

Eğer kibrini bir kenara bırakırsa büyük başarı elde edebilir. Bu nedenle tıpkı Regulus gibi parlak başarılara imza atarken, bir yandan da elde ettiklerini ancak hak ederek alabilmeyi temsil eder. Bir kral ne kadar adil ve güvenilirse o kadar güçlüdür. Magha da adil ve güvenilir olanı krallığıyla ödüllendirir. Mış gibi yapanları, kendini büyük gösterenleri o tahtan eninde sonunda indirir.

Tutulma hayatınıza yeni bir sayfa açma, yeniden başlama ve egonuzu bir kenara koyarak, gerçekten kendinizle yüzleşme için büyük bir fırsat vermekte. Kendinizle yüzleşin. Gerçekten ne istediğinizi ve istediğiniz şeylerin sınavlar ve hak edişlerle geleceğini içselleştirin. Emek verdikleriniz, gerçekten uğruna uğraştıklarınızın sonuçlarını alma zamanları, ama bir şeye sahip olmak kadar onu devam ettirebilmekte büyük bir maharet ister. Olmayanı zorlamamak, değiştirmeniz gerekeni değiştirmeniz ve bundan korkmadan kabul ederek yürümeniz gereken bu döngüyü en yüce hayrınıza değerlendirip, yaşamanızı temenni ederim.

 

Total
12
Shares

İçerik Editörü olarak görev alan Nurdan; yemek için seyahat etmeyi, sırt çantalarını, küpeleri ve hızlı çözüm sağlayan güzellik ürünlerini seviyor.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

MARGOT ROBIE ROLÜ İÇİN BÜYÜK BİR DEĞİŞİME GİRDİ

Devamı

Bir cevap yazın