Astrolog Şebnem Ekşib’in 21 Kasım Pazartesi gününe ait burç yorumları…

 

Haftanın ilk iki günü Ay Aslan burcundan geçerken, Rahu ile kavuşumda olacak. Hırslarımızın körüklendiği, iletişim kurarken kırıcı olmaya yatkın olacağımız etkiler öne çıkıyor. Öte yandan idari konular, yönetimsel işler, kamuyla veya yönetimle ilgili konuları ele almak adına şartlar daha uygun olacak. Merkür ve Satürn kavuşum etkisine geçerken, görüşmelerinizde, toplantılarınızda veya iletişim kurduğunuz kişilerle diyaloglarınıza dikkat etmek yerinde olacaktır. Durumları kişiselleştirmeye yatkın olan koşullar nedeniyle çabuk tartışmaya girmek  söz konusu.

 

21 kasım günlük  burç yorumları

 

Özellikle üstlerinizle, ebeveynlerinizle ilişkilerinizi yönetmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde yönetmeniz, katılmanız gereken toplantı veya benzeri işlerinizde esnek olmaya ve tartışmalara girmemeye gayret edin.

Ay Magha yıldızından geçiyor…

Eğer iletişimde dikkatli olursanız, üstlerinizden veya önemli kişilerden destek alabilir, çözmeniz gereken bir konuda yardım alabilirsiniz. Ancak sözlerinize ve ifade şeklinize özen gösterin. Açılış yapmak, sunum yapmak, lansman ve benzeri etkinlikler gün içinde destekleniyor.

 

Duygusal olarak her şeyi abartma, çabuk tepki verme ve acele etme eğiliminde olabiliriz. Duygularınızı veya ele aldığınız konuları sakince ve büyütmeden ilerlemeye çalışın. Sorunları da, başarıları da bugün fazla gözde büyütmemek yerinde olur.

Mecbur değilseniz veya acil bir durum yoksa bugün teknolojik alet alımları destekli değil. Öte yandan teknolojiyle ilgili önemli bir sistem kurulumu veya benzeri işlerde de dikkatli olmak yine yerinde olacaktır. Finansal konulara da gün içinde dikkat etmek ve riske girmemek gerekiyor.

 

Total
4
Shares

Bir cevap yazın