22 – 28 Ağustos haftalık burç yorumu;

koç
Koç

Bu haftaya sosyal çevrenizde odak noktası olarak başlıyorsunuz sevgili Koç. Ancak, ait olduğunuz dünya içinde kendiliğinden sivrilişiniz, size düşman da kazandırmış olabilir. Aman, böyle gizli düşmanlara dikkat! Öte yandan, teknoloji, internet, iletişim gibi alanlarda çalışıyorsanız, yeni bir iş teklifi konusunda kararsız olabilirsiniz. Eğer yeni bir buluşma veya bir ilişki için size gelen bir romantik teklif varsa, Çarşamba buluşmak için ideal bir gün. Hafta ortası oluşan Mars-Saturn zıtlaşması size bir inadınız yüzünden acı bir ders getirebilir. Para veya gücün her şey demek olmadığını anlayabilirsiniz.

 

boğa
Boğa

Sevgili Boğa, haftaya kısa ve zorunlu bir yolculuk yaparak başlayabilirsiniz. Zaten bu hafta, ne telefonunuz susacak, ne de evde oturabileceksiniz. İş, güç derken, günleriniz yollarda geçecek. Öte yandan, ticari girişim ve alım-satımlarınızda birden bir artış olabilir, bu yoğunluğunuza banka, vergi dairesi gibi görevleri de ekleyin. Panik yapmayın, soğuk kanlı olun. Hafta ortası oluşan Mars-Saturn zıtlaşması, sizi sabırsız ve titiz yapıyor. Çarşamba ve Perşembe günü, eşiniz veya sevgilinizle bir tartışma olabilir, dikkat!

İkizler
İkizler

Sevgili İkizler, geçen hafta  yaşadığımız dolunayın etkileri ile haftaya, kendinizi şaşkın ve bezgin bir ruh halinde hissederek başlıyorsunuz. Bu hafta yeni herhangi bir projeye başlamak, yeni bir iş, imza, sözleşme, kontrat vs konularda kafanız iyice karışabilir. Özellikle, Pazartesi günü, bir dönemeç noktasında olabilirsiniz. Aileniz sizden bir yönü seçmenizi isterken, sizin içinizden gelen ses ise aksi yönü işaret edebilir. . Hafta ortası oluşan Mars-Satürn zıtlaşması, sizin birey olarak ( baba, eş vs ) sorumluluklarınızla erkek egonuz aranızda bir çelişki yaratabilir.

yengeç
Yengeç

Ağustos’un son haftasında hala dolunayın etkileri sürdüğü için, yeniliklerin fikri bile sizi yoruyor. Bu hafta, bir yandan, kendinizi beyinsel olarak geliştirmek için bir arzu duyacaksınız, bir yandan da para konusunda sıkıntılarınız olacak. Özellikle Çarşamba günü, tüm harcamalarınıza dikkat edin. Aşk konusunda ise, hafta sonu eski bir sevgili ile ilgili ilginç bir haber alabilirsiniz. Hafta ortası oluşan Mars-Saturn zıtlaşması size duygusal bir konuda, içinizde biriktirdiğiniz her şeyi o kişiye patlama noktasına getirebilir.

aslan
Aslan

Yakın tarihte tanıştığınız bir  kişi ile aranızda telepatik bir bağ var. Ancak, bu kişi doğru kişi mi, hala karar veremiyorsunuz. Belki de, ona bu kadar kapılmak sizi korkutmaya başladı. Bu hafta nihayet bu problemi çözmek isteyeceksiniz. Pazartesi ve Çarşamba günleri, aklınız hep bu yeni insan da olacak. Canınız ne çalışmak, ne de olağan sorumluluklarınızı yerine getirmek istiyor. Hafta ortası oluşan Mars-Saturn zıtlaşması, da işe pul biber ekiyor. Yöneticiniz veya öğretmeniniz konumunda birisi, sizi talepleriyle bayağı zorlayacak.

başak
Başak

Geçtiğimiz hafta oluşan dolunay, size sıkıntılar ve uykusuz geceler getirdi. Bu yüzden, bir yandan da kendinizi dinlendirmek ve bakıma almak istiyorsunuz. Hafta sonu bir plaja gitmek veya uzun bir yürüyüş gibi bir kaçamak ile doping yapmak için uygun. Ancak, kendinizi doğru ifade etmek için bu haftanın da geçmesini bekleyin. Hafta ortası oluşan Mars-Saturn zıtlaşması, sizi insanların yanlış anlamasına, çok kaprisle ve şımarık bulmasına sebep olabilir çünkü. Bu hafta biraz alttan almanız ve empati yapmanız lazım.

terazi
Terazi

Geçtiğimiz hafta oluşan dolunay size yol gösterdi sevgili Terazi. Arkadaşım, dediğiniz kişilerin bazı açıklarını yakaladınız. Bu hafta Çarşamba günü, arkadaşlıklarla ilgili bir sorunla yüzleşmeniz gerekebilir. Hafta ortası oluşan Mars-Satürn zıtlaşması, size ummadığınız bir ortamda bir kavga veya ayrılık getirebilir. Hafta sonuna doğru ise, yaşadığınız ev veya aile ilgili hızlı ve önemli bir karar almanız gerekebilir. Her türlü sürpriz duruma hazırlıklı olun sevgili Terazi.

akrep
Akrep

Bu haftaya iki zıt düşünce ile başlıyorsunuz sevgili Akrep. Bir yanda size gelen yeni iş, yeni para teklifleri ve yüksek riskli bir çalışma ortamı veya daha rutin bir iş, hatta emeklilik veya evden çalışma gibi rahat seçenekler. Bir yandan yeni bir başarı, öte yandan risksiz bir işin çekiciliği, derken Çarşamba günü bu gerginlik sizi iyice zorlayacak. Hafta ortası oluşan Mars-Saturn zıtlaşması, sizin para evinizde ummadık bir karlılık veya gelir, bir ödeme, ekstra bir bakiye getirebilir. Aşk cephesinde ise bir platonik aşk, hadi canım olmaz dediğiniz anda sizi etkisi altına alabilir. Bu kişinin yaş veya konum olarak size uygun olmayan, zor biri olması muhtemeldir.

yay
Yay

Bir yanda sıra dışı yerlere seyahat, eğlence, kültürel heyecanlarınız, öte yandan, sizi geçen hafta sallayan dolunayın etkileri ile sağlığınız konusundaki sorunlar. Pazartesi gününe, biraz ağrılı ve huysuz başlayabilirsiniz sevgili Yay. Çarşamba günü ise, bir imza veya yüklü bir ödeme sizi iyice gerebilir. Hafta ortası oluşan Mars-Saturn zıtlaşması, eski bir kariyer kararınız konusunda size bir bedel verebilir. Aşk konusunda işler yolunda. Cumartesi günü, aşkla ilgili ikinci bir şans oluşabilir, atak olun.

oğlak
Oğlak

Zaman kendinize yoğunlaşma zamanı sevgili Oğlak… Bu hafta, en sevdiğiniz kitapları çantanıza koyun ve bir cafeye  kaçın ve sonbahar için planlar yapın. Çünkü, bu yaz özellikle de kariyeriniz ve başarılarınız konusunda bayağı fırsat kaçırdınız. Bu hafta özellikle Çarşamba günü, alacağınız haberler sizi daha da iyimser yapabilir. Hafta ortası oluşan Mars-Saturn zıtlaşması, size manevi dünyanız ve idealleriniz hakkında bir sorgulama yaptırabilir. Sosyal medya hesaplarınızda çok öfkeli olmamaya bakın. Çam devirme potansiyeliniz yüksek.

kova
Kova

Pazartesi veya Salı günü duyacağınız bir haber bu hafta bir çok konuda olayların akışını değiştirebilir sevgili Kova. Bu hafta, geçen hafta burcunuzda olauşan dolunayın etkileri azalarak da devam ettiği için, ben ve benim sorunlarım diyeceğiniz bir haftaya girdiniz. Özellikle Çarşamba günü bu sorunları aşmak için bazı adımlar atabilirsiniz. İster fiziksel görünümüz, ister yaşam tarzınız olsun değişme zamanı geldi. Hafta ortası oluşan Mars-Saturn zıtlaşması, sizin yeni kararlarınıza yakın çevrenizden engelleme sesleri getirebilir, iç sesinizi dinleyin.

 

balık

Balık

Geçen hafta oluşan dolunay ve onun güçlü-gizemli enerjisi üstünüzde olacak. Haftanın ilk günlerinde aşk konusunda bir ikilem içinde olabilirsiniz sevgili Balık. Bir yanda kafanızda oluşturduğunuz ideal sevgili veya eş modeli, diğer tarafta ise tüm bunlardan sıkılan ve size çok zıt olsa da duygularınızı coşturacak biraz fırlama bir sevgili. Hafta ortası oluşan Mars-Saturn zıtlaşması, da sizin sadece sevgili değil yakın çevrenizdeki birçok kişi hakkında fikirlerinizi test edecek. Çok astığım astık olmayın, sonra bu insanları özleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise para hakkında bir bakış açınız netleşiyor, eski finansal becerileriniz (özellikle de Eylül ayında) geri dönecek.

Total
5
Shares

Bir cevap yazın