23 MART'TAKİ KANLI AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ

23 Mart’ta  gerçekleşecek olan Kanlı Ay Tutulması, Terazi burcunda gerçekleşecek. Bu tutulmada anahtar kelimeleriniz geleceğe tutunmak ve büyük sıçramalar yapmak için risk almak olmalı. Bu tutulma ne olursa olsun yeni bir bakış açısı ve pek çok şans getirecek. Siz de aşağıdan burcunuz ve yükselen burcunuzu okuyarak bu Kanlı Ay Tutulması’nın burcunuza ne getireceğini öğrenebilirsiniz. İşte 23 Mart’taki Kanlı Ay Tutulması’nın burçlara etkisi:

koç

KOÇ

Çevrenizdeki konuşmaları yakından dinlemek ve dikkatle çevreyi gözlemlemek için vakit ayırın. Anahtar kelimeniz düşünmek olmalı. Tutulma ışıkları, ilişkileriniz hakkındaki gerçekleri ortaya çıkarmak için yanacak. Sonuçta tutulma hayatınıza netlik duygusu getirecek. Aynı zamanda bu tutulma ile son 2 yıldır uğraştığınız hukuki bir konunun istediğiniz gibi sonuçlanmasını da sağlayacak.

boğa

BOĞA

Bazen hayatınıza beklenmedik kuyruklu yıldızların girmesine izin vermeniz gerekiyor- davetsiz misafirlerden bahsediyoruz. “Sabit” bir toprak burcu olarak bu sizin için oldukça zor farkındayız ancak yeniliklere özellikle bu tutulma döneminde açık olmanız gerek. Tutulma ile birlikte revizyon ihtiyacınız. Aynı zamanda uzun süredir uğraştığınız projeleri artık bir kenara bırakmalısınız. Aynı zamanda elinize net bir kazancın geçeceği fırsatlar ortaya çıkacak.

İkizler

İKİZLER

Bu tutulma ile birlikte hoşlandığınız kişi hakkındaki gerçekleri öğrenme fırsatı bulacaksınız. Uzun süredir kararsız olduğunuz konulara artık açıklık getirecek ve karar verme sorumluluğunu üstleneceksiniz. Aynı zamanda eğer çocuk sahibiyseniz, çocuklarınız hakkında yeni kararlar almanız olası.

yengeç

YENGEÇ

Son bir kaç yıldır her tutulmada hayatınızı sarsan durumlarla karşılaştınız. Bu tutulmada ise durumlar biraz değişebilir. Evinizde yapacağınız bir değişiklik sonuçlanabilir veya sonunda hayalinizdeki eve taşınabilirsiniz. Bu tutulma size yaşadığınız ortamla ilgili değişiklik getirecek.

aslan

ASLAN

Bu tutulma, ailenizle yıpranmış ilişkilerinizi yola sokmak için harika bir fırsat olacak. Aynı zamanda bu ay ortak çıkarlar konusunda şanslı çıkacaksınız.

başak

BAŞAK

Son yıllardaki tutulmalar size finansal açıdan pek iyi gelmemiş olabilir ancak bu kez işler değişiyor. Bu yılki tutulmalar sırasında cesur davranıp ve uzun süredir aklınızda olan yatırım planını uygulamaya sokabilirsiniz. Alacağınız risk hayatınızda pek çok şeyi değiştirebilir.

terazi

TERAZİ

Bu yıl en sonunda 2014 ve 2015 yıllarında üstlendiğiniz çekingen ve ara bulucu rolünüze ara veriyorsunuz. Bu tutulmanın akabinde sizi çok önemli bir ilişki bekliyor. Şimdilik size çok önemli görünmese de bu kişiye aşık olmaya hazırsınız. Aynı zamanda yaptıklarınızı fazlasıyla sorgulayacak, ne istediğiniz üzerine oldukça kafa yoracaksınız.

akrep

AKREP

Bu tutulma sizin için bir hayli tehlikeli olabilir. Eski alışkanlıklarınızı düşünebilir, eski ilişkilerinizi stalklama ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu tutulmayı atlatabilirseniz, sizi aydınlık günler bekliyor.

yay

YAY

Bu tutulma sizin için yeni başlangıçlar anlamına gelecek. Arkadaş grubunuzla kopmalar yaşayabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir veya işinizi değiştirebilirsiniz. Her halükarda bu değişim sizin için oldukça iyi olacak!

oğlak

OĞLAK

Bu tutulmada ekonomik durumunuzu gözden geçirmeniz ve dikkatli olmanız gerekiyor. Ödemelerinizde çeşitli zorluklar yaşayabilirsiniz ancak her koşulda arkanızda olan kişilerden yardım alacaksınız. Bu aynı zamanda arkadaşlıklarınızı da test edeceğiniz bir dönem.

kova

KOVA

Artık çoğu konuda öğrencilikten ustalığa terfi edeceğiniz bir tutulma olacak bu. Bu tutulma ile uzun süredir azaldığını hissettiğiniz özgüveniniz geri gelecek ve sosyal hayatınız yeniden hareketlenecek.

balık

BALIK

Bu tutulmada uzun süredir getirilerini beklediğiniz iş yatırımlarınızdan para kazanmaya başlayacaksınız. Bu kazanç durumu beraberinde işlerinizi yoluna koymanız ve yeni planlar yapmanızı da getirecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Total
20
Shares

Bir cevap yazın