oglak
OĞLAK

Sizin için duygusal yönden oldukça karışık bir ay başlıyor sevgili Oğlak. Bir yandan iş veya özel hayatınızda sizi bastırmaya, size yon vermeye çalışan bir kişi; belki de bir grup; öte yandan sizin yaklaşan yeni yıl için hayalleriniz… Bu kişi belki de bunu pasif agresif olarak nitelenecek bir şekilde yapıyor olabilir, size duygu sömürüsü yapan bir aile bireyi olabilir.Ancak bu ay sırtınızda bır kambur varmış gibi dolaşmanız mümkün. Ancak güzel olan şey ise; iç dünyanızda son derece güçlüsünüz. Olup biteni soğukkanlılıkla takip ediyor, kontrolünüzü yitirmiyorsunuz.

Bu ayın sizin için en keyifli günleri ise 4-8 Kasım tarihleri arasını gösteriyor. Arkadaşlarınızla yapacağınız programlar, güzel ve karlı alışverişler, eğlenceli akşam yemekleri derken size moral olacak günler yaşayacaksınız. Bu günler içinde internet üzerinde kendi kişisel hesaplarınız veya iş girişimleriniz için de çok güzel fırsatlar yakalayabilir, eski dostlarınızla bol bol on-line çene çalabilirsiniz.

Zaten tüm bu etkileri iyice kuvvetlendirecek bir yeni ay da 11 Kasım günü sizin sosyallik hanenizde doğuyor. Bu tarihten sonra gelecek hafta içinde, gerek iş gerek özel hayatınızda kendinizi göstermek zamanıdır. Popülerliğiniz zirvede olacak sevgili Oğlak. Herkes sizi konuşacak ve telefonunuz hiç susmayacak. Eğer küs olduğunuz veya bir şekilde aranızda soğukluk olan arkadaşlarınız var ise, onlarla yeni bir başlangıç yapmak için de 11 Kasım’dan sonra bir adım atınız. Bu tarihlerde yapacağınız seyahatler konusunda da cok sanslısınız.En sıradan ortamlarda bile cok eğlenmeniz mümkün. Sadece dikkat edin, bu şansınıza nazar değmesin.

Şimdi gelelim bu ayın sonunda yaşanacak ve tüm burçları önümüzdeki bir kaç ay boyunca etkileyecek bir başka açıya; 26 Kasım günü, Uranüs ve Pluto yeniden kafa kafaya geliyor. Başta ev ve aile hayatınız olmak üzere, girişte de söylediğim gibi, sizi manipüle etmeye çalışan etkenler veya kişiler devreye girebilir. 2008 yılından itibaren bu konuda yaşadığınız benzer olaylar var ise, mesela takıntılı bir komşu, evle ilgili yaşadığınız inşaat sorunları veya anne ve babanıza bakma sorumluluğu, hastalıkları gibi konular olabilir. Tam aksi, siz benzer konularda birilerine sorun çıkartabilirsiniz ve birilerini bezdirebilirsiniz. Mal mülke çok önem vermeden, inatçılık yapmadan bu süreci geçirmeniz sizin lehinize olur.

Yine 26 Kasım tarihinde yaşanacak bir dolunay, sizin sağlık ve günlük hayatınıza bir netleşme bir final getiriyor. Halen devam eden ve teşhis konulamamış bir hastalığınız var ise, nihayet teşhis konulabilir. Belki de, siz artık sigaranın sizi mahvettiğini görüp, bir bırakma programına yazılabilirsiniz. İşinizden ayrılma veya iş yeri değişikliği doğabilir. Size duygusal baskı yapan kişi, mesela eşiniz ile 20 Kasım’dan itibaren oluşacak gerginlik dolunay ile tavan yapabilir, kavgalar çıkabilir. Özellikle 23-28 Kasım tarihleri arasında hem ruhsal, hem de fiziksel sağlığınıza dikkat ediniz.

Total
13
Shares

Bir cevap yazın