kovaKOVA

Bu ay para konuları sizi bayağı meşgul edecek sevgili Kova. Bir yandan sizin gibi eğlenceyi, sporu, kültürel faaliyetleri çok seven bir burç, öte yandan ise sizin hiç de sevmediğiniz para hesapları, devlet işleri, banka evrakları derken, bu ay sizin için biraz yorucu geçebilir. Borçlar birikebilir, hesaplar karışabilir. Üstelik bu etki, Aralık ayında da devam edeceği için, şimdiden önlemleri alın veya bir bilene danışın derim.

8-12 Kasım tarihleri para ve bürokratik işlemler konusunda girişimler için iyi tarihler. Ayın ikinci bölümü daha zorlayıcı olduğu için, bu tarihleri kaçırmamaya bakın. Zaten bu ayın yeni ayı da size biraz moral verecektir. 11 Kasım günü gerçekleşen yeni ay, size yaptığınız işte bir terfi, bir ödül, güzel bir takdir getirecektir. Hatta, güzel bir yıl sonu ikramiyesi veya bir hediye de alabilirsiniz. 11-16 Kasım tarihleri arasında iş ve eğitim konularında atacağınız adımlarda şans sizden yana… Eğer yeni projeleriniz, yeni iş görüşmeleriniz, iş başvurularınız varsa bu yeni ayı kaçırmamanızı öneririm.

Çünkü, 20-26 Kasım tarihleri arasında zorlayıcı etkiler var. Yanlış anlaşılma, sıradışı hatta uçuk bulunma, fikirlerinizin antipatik gelmesi, kendini iyi ifade edememe gibi sorunlar yaşabilirsiniz. Reklam, hukuk, medya, siyaset gibi insan ve düşünce temalı sektörlerde çalışıyorsanız, bu etki sizi diğer Kova burçlarından daha fazla etkileyecektir. O nedenle, ayın ilk haftası hem girişimleriniz, hem de eğlenmeniz için daha uygun. Güzel davetleri ay sonuna ertelemeyin.

Bu ayın sonunda ise yaşanacak bir dolunay, sizin aşk hayatınızı şöyle bir sallayacak. 26 Kasım günü yaşanacak dolunay ile duygular coşacağı için, bir kaç gün öncesinden kendinizi sabırsız, huzursuz, ihtiraslı, kıskanç hissetmeniz mümkündür. Dolunaylar her zaman insanlara dönüştürücü etkiler yapar. O nedenle ay ortasından itibaren içten içe, nereye gittiğinizi de hissedebilirsiniz. Bu dolunay aşk hanenizde gerçekleşiyor. Yani, birden aşık olmanız mümkün. Arkadaşlık yaptığınız biri ile de birden gizli duygular ortaya dökülebilir, hatta gizli bir hayranınız ortaya çıkabilir. Öte yandan, dolunay sırları da ortaya çıkardığı için ihanetleri yakalayabilir, sevgilinizin yalanlarını keşfedebilirsiniz. Ne olursa olsun, sizin için ayın son haftasının çok hareketli geçeceği kesin sevgili Kova.

26 Kasım günü başlayıp, bir kaç ay devam edecek olan bir astrolojik etki ise, sizin gibi idealist bir burcu yeniden etkilemeye başlayacak. Uranus-Pluto zıtlaşması, 2008’den itibaren bir çok ülkede siyasi olaylara, diktatörlerin yıkılmasına sebeb oldu. Ay sonundan itibaren, yine kendinizi siyasi hareketlerin içinde, yürüyüşlerde bulmanız veya en basitinden bu tip konuları okumaya, takip etmeye yoğunlaşmanız mümkün.

Total
13
Shares

Bir cevap yazın