balık

BALIK

Aman nazar değmesin ama bu ayı en az zorlukla geçiren burçlardan biri sizsiniz sevgili Balık. Herkes oflayıp poflarken siz çocuksu bir neşe içinde eğlenebilir veya araştırmacı bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Başta iş ve eğitim olmak üzere, bir çok konuda iyimsersiniz. Bu iyimserliğiniz size eğer son aylarda sorun yaşadığınız kişiler varsa, onların gönlünü alma, onlardan gelecek barışma teklifleri veya uzlaşma kararları olarak sizi daha da memnun edebilir. Ayın özellikle ilk iki haftası sahiden, bu yıla damga vuracak bir çok onarıcı girişiminiz olabilir. Bu iyimserliğinizi ay sonundaki biraz daha zorlayıcı etkilerde de kullanırsanız, sahiden süper olur.

Bu ayın 10’una kadar olan tarihler eğer yurtdışına bir seyahat yapacaksınız veya yabancılarla yaptığınız işler varsa, o açıdan da son derece uygundur. Yine yeni bir eğitime başlamak, yeni bir kurs, sınavlar, tezleriniz içinde bu tarihleri iyi değerlendirin.

Şimdi, bu ayın yeni ayı da adeta sizin bu konulardaki durumunuzu desteklercesine doğuyor. 11 Kasım tarihli bu yeni ay sizin için yukarıda saydığım konular başta olmak üzere, medya, hukuk, siyaset gibi alanlarda da yapacağınız bir çok ilki destekliyor olacak. 11-15 Kasım tarihleri, eğer basılı bir kitabınız, bir grup çalışmanız var ise, bunu topluma açıklamak için çok uygundur. Günümüzde internet de çok önemli olduğu için, internette yapacağınız her yeni paylaşım veya bir ilk adım, size bir ay boyunca başka güzel fırsatları da çekecektir. Yurtdışı bağlantılı iş veya seyahatlerinizi de en geç 20 Kasım tarihine kadar tamamlayınız.

Siz bu ay çok iyimsersiniz ama yine de dikkatli olmanız gereken bir tarih var; bu ayın 20’sinden sonra hem aşk, hem de para konusunda sevgiliniz veya yakın olduğunuz kişiler sizi kandırmaya çalışabilir. Aldatma veya aldatılma gündeme gelebilir. Özellikle para konularında titiz olunuz.

Ay sonuna doğru ise, sizi bile biraz huzursuz edecek tansiyonlu günler başlıyor. 26 Kasım tarihinde oluşacak bir dolunay, sizin ev hayatınızda bir değişim veya final getirebilir. Bulunduğunuz evden taşınma durumu aniden ortaya çıkabilir. Belki de, hayalinizdeki evi satın almak için, ilk taksiti ödemeye başlarsınız. Belki de size aylardır stres yaşatan sokağınızdaki inşaat biter. Yine aile bireyleri ile yeni bir sayfa açmak içinde 20-26 Kasım tarihleri gayet uygundur.

26 Kasım tarihinde oluşacak Uranüs-Pluto zıtlaşması ise, size 2008-2009 yıllarında yaşadığınızın devamı veya benzeri bir durumu getirebilir. Tanıdığınız biri tarafından para konusunda kandırılma, hatta dolandırılma; ait olduğunuz bir grup tarafından parasal olarak sömürülme, internet üzerinden kandırılma gibi olaylar yaşanabilir. Bu etki bir kaç ay süreceği için herkese güvenmememizi ve kimlik bilgilerinizi korumanızı öneririm.

Total
13
Shares

Bir cevap yazın