boga

BOĞA

Eğer yeni bir aşkın eşiğindeyseniz, bu ay çok dikkatli olmanız gerekiyor. Zira, aldanma ihtimaliniz yüksek. Yine yeni başlayan bir ilişki içinde de, hayal kırıklığı yaşamanız durumu olabilir. Umarım aksi olur, zira aşk dışında kalan iş ve arkadaş çevrelerinde çok iyi eğleneceğiniz, popüler olacağınız, hatta küslüklerin biteceği bir aya giriyorsunuz. Ne kadar çok dostunuz olduğunuzu göreceğiniz bir ay ama romantizm sizi biraz dağıtabilir. Öte yandan, yeni birine durduk yere kafayı takıp, onu idealize etmeniz de mümkün.

Bu ayın 11’inde yaşanan bir yeni ay ise, size evliliğinizde var olan pürüzleri düzeltmeniz veya karı-koca ikinci balayını yaşamanız için bir fırsat getiriyor. 11-15 Kasım tarihleri arasında baş başa kalacağınız her an, mümkünse bir tatil size çok iyi gelir. Bu etki aynı zamanda evli olmasa da, uzun zamandır flört eden ve neredeyse evli gibi olan Boğalara da yardım eder. Eğer kalbiniz boş ise, 11-21 Kasım tarihleri arasında sosyalleşin, kendinizi karşı cinse gösterin. Bu tarihler arasında tanışacağınız kişi, hayatınızda kalıcı biri olacaktır.

Eğer hayatınızdaki ilişkiler cephesi gayet normal ve rutin akıyorsa, o zaman iş hayatınıza bir bakalım. Düşman ve rakiplerle de yeni bir döneme giriyorsunuz. Diyelim siz akıllı kararlar aldınız ve 2015 boyunca doğru adımlar attınız o zaman, sizin için olumlu ve zaferli bir süreç başlar. Ancak diyelim ki, hep hatalar yaptınız hatta kinci bir tavır sergilediniz. O zaman bu yeni dönemde basınız ağrıyabilir, kayıplar kendini göstermeye başlayabilir. Bir hesap kitap yada vicdan muhasebesi yapmanız mümkündür.

18-23 Kasım tarihleri arasında ise sağlığınıza dikkat edin. Başta oburluk veya abur cubur merakı yüzünden kilo almak üzere, mide problemleri, sindirim sorunları, gibi yemek yeme ve iştah konulu sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine bu tarihlerde midenizin alışık olmadığı mesela devekuşu eti! Yiyeceklerden uzak durun.

Bu ayın son günleri ise oldukça önemli 26 Kasım’daki bir dolunay ile adeta yılın mali defter kapanışını yapıyor. Aralık ayında malum en yoğun hep muhasebeciler olur, sizin için de böyle olacak. Çünkü para evinizde bir değişim yaşanıyor. Yine herkesin kişisel haritasına göre bu durum pozitif ve negatif olarak değişeceği için, kesin bir şey söylemek zordur. Fakat, para konusunda bir final-netleşme yaşanıyor. Maaşınızda yıl sonu artışı olabileceği gibi, bir borç veya ani bir ödeme yüzünden yüklüce bir ödeme yapmanız gerekebilir. 20 Kasım gibi bu dolunayın etkisi ile kendinizi evim, arabam bu diye maddi yönden bir değerlendirmeye sokmanız, gereksiz stresler yaşamanız da mümkün. Başkalarının maddi varlıklarına imrenmek gibi bir duruma girmeyiniz. En güzeli ise size birikmiş borcu olan biri varsa, nihayet size ödeme yapabilir.

Total
13
Shares

Bir cevap yazın