ikizlerİKİZLER

Bu ay sizin için oldukça önemli; yaz aylarında ışıldamak ve sosyal bir kelebek gibi dolaşmak tam sizin içindir ama bu kez kış ayazında da gözler sizin üzerinizde olacak. Eminim, son yıllarda yaşamadığınız kadar, heyecanlı ve ilginç bir Kasım ayı yaşayacaksınız. Sadece yaşadığınız ev veya muhit, bu konu ile ilgili belirsizlikler ve gönülsüzce bir taşınma durumu olabilir. Tam düzenimi kurdum derken, sil baştan yapmanız gerekebilir. Ama arkadaşlarınızın desteği oldukça yüksek, sorunları kolayca, o İkizler iyimserliği ile aşacağınıza eminim.

Şimdi, bu ayın en zorlayıcı etkisi Kasım ve Aralık ayı boyunca, zıtlaşan Satürn ve Neptün yüzünden evli veya ortaklı iş yapan İkizler burcunu ilgilendiriyor. Eğer evliliğinizde sorunlar var ise, bunların artacağı bir aya giriyorsunuz. Bu ay yapmanız gereken değişiklikler belki de eşinizin hoşuna gitmeyecek. İş hayatınızdaki sorunlar yüzünden eve pek uğrayamamanız veya sürekli sinirli olmanız da ev ortamını bozabilir. Eğer ortaklıklı bir iş yapıyorsanız, yaz boyunca sizi zorlayan belki de artık sular duruldu dediğiniz alacak verecek veya güç problemleri yeniden gündeme geliyor. Ancak, tüm bunlara rağmen ne kadar sinirli de olsanız, ne kadar sıkılsanız da yine de moraliniz yüksek. İçinizde özgür bir ruh var, kimselere söylemeseniz de, gerekirse boşanmaya veya ortaklarınızın taleplerini verip, kurtulmaya hazırsınız. Yaz aylarında olduğu kadar karamsar değilsiniz nedeni de artık daha kararlısınız.

8-13 Kasım günleri, başta alım-satım olmak üzere, tüm para işleriniz, yeni yatırımlarınız, sigorta, kredi gibi işlemlerinizi için çok güzel fırsatlar var. Siz biraz ertelemeyi seversiniz, hele ki para konusunda geç ödeme yapma veya unutma huyunuz vardır. O yüzden, bu tarihleri iyi değerlendirin, çünkü ayın ikinci yarısı bu kadar şanslı değilsiniz.

11 Kasım günü oluşacak yeni ay, sizin günlük hayatınıza güzellikler getiriyor. Birikmiş işlerinizi yapmak, işinizde sorunları düzeltmek, iş yerinizde daha iyi bir çalışma ortamı, iş arkadaşları ile uyum; kısacası gün boyu rutin akışında güzel etkiler oluşuyor. Eğer uzun zamandır işsizseniz veya yeni iş projeleriniz var ise, 11-18 Kasım tarihleri arasında start vermek için çok uygundur. Yine, sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler de olacaktır. Gitmeyi sürekli ertelediğiniz bir doktor var ise, 11-18 Kasım arası mutlaka gidin. Eğer giderek büyüyen bir göbeğiniz var ise, spora yazılmak için de bu tarihler gayet uygundur.

Zaten 26 Kasım günü tam tepenizde oluşan dolunay size, bir aynaya bak mesajını veriyor. Belki sevgilinizin sen artık çok şişmanladın demesi, belki sigara yüzünden her sabah öksürmeniz, size yeni kararlar aldıracak. Artık ne yaparsınız bilmem ama dış görünüşünüz ve sağlığınız ile ilgili 20 Kasım’dan itibaren sinyaller gelmeye başlayacaktır. Yine bu dolunay sizin ait olduğunuz ortam içinde, yıldızını da parlatacaktır. Yalnız dikkatli olun, dolunaylar aynı zamanda çok güçlü ve bazen tehlikelidir. Sırlarınız veya çevirdiğiniz dolaplar varsa, onlar da ortaya çıkabilir. Çapkınlık yapıyorsanız, 20 Kasım tarihinden sonra dikkatli olunuz, yerin kulağı vardır!

Yine bu dolunay sürecinde iş hayatınızla ilgili alacağınız kararlar, çevrenizi rahatsız edebilir. Zira, özgürlüğünüze hiç olmadığınız kadar düşkünsünüz ve isyankar bir ruh hali içindesiniz. Dolunay duygularımızı çok alevlendirdiği için, çok tepkisel olmayın derim.

Bu ayın önemli bir astrolojik tarihi daha var; o da 26 Kasım. Uranüs ve Plüto, yeniden kafa kafaya geliyor. Yani, 2008 yılına bir geri dönüp bakalım; o yıl sizin hayatınızda neler sizi zorladı? Mutlu evliliğinizi zorlayan bir 3.kişi mi, hep yaptığınız iş yerine size daha karlı ama biraz riskli bir iş teklif eden hilekar ortağınız mı? Bu konuların devamı veya benzeri yeniden gündeme gelebilir. Ay sonunda başlayan bu etki Nisan’a kadar devam edecek. O yüzden mali ve hukuksal konularda temkinli olun. Aşk hayatınızda fazla risk almamaya çalışın. İmzaladığınız kontrat vb. çok dikkat edin, aldanma ihtimaliniz olabilir.

Total
13
Shares

Bir cevap yazın