yengec
YENGEÇ

Bu ay iş hayatınıza ve çalışma ortamınıza ekstra dikkat etmeniz gerekiyor sevgili Yengeç. İş yerinde dedikodu, birden artan iş yoğunluğu, bozulan makineler gibi sorunlar size ekstra mesai yaptırabilir. Özellikle her gün çalıştığınız insanlarla olan diyaloglarınızda dikkatli olunuz, manipüle edilebilirsiniz. Eğer sizin çok konuşma huyunuz var ise, bazı foyalarınız ortaya çıkabilir, çamlar devirebilirsiniz.

Neyse ki, hem yaklaşan yeni ay, hem de onun öncesinde Jupiter size eğlenceli fırsatlar getiriyor. Yeni bir spor veya hobiye başlamanız mümkün. Moraliniz gayet güzel olacak. İş hayatında canınız sıkılsa da arkadaş desteğiniz yüksek. Bu ayın 11’inde gelen yeni ay ise bir Yengeç için bayram olacak nitelikte. Zira siz aşk olmadan hayatı manasız bulursunuz. Yine çocuklar sizin için çok önemlidir. 11-15 Kasım arası ailede çocuklarınız ile ilgili sorunlar var ise bunları iyileştirici etkiler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Öte yandan, çocuklarınızla vakit geçirmek onlarla diyalog kurmak için de çok olumlu günler. Aşk ise gümbür gümbür geliyorum diyor. 11 Kasım’ı takip eden 10 gün içinde yeni biri iel tanışmanız, tanıştırılmanız mümkün. Bu kişi sizi bir anda etkileyebilir veya tam aksi daha önceden tanıdığınız biri, birden size karşı ilgisini ilan edebilir. Sahiden heyecanlı günler sizi bekliyor. Eğer var olan bir flört içindeyseniz, işler iyice kızışıyor. Hadi canım olmaz derken birden kendinizi onun büyüsüne kapılmış bulabilirsiniz.

Bu ayın dolunayı ise önemli bir astrolojik gelişmeninde başladığı güne düşüyor. 26 Kasım bu tarihi bir kenara not edin. Çünkü hem Yengeç gibi zaten duygusal ve karmaşık bir psikolojisi olan bir su burcunu dolunay hep çok etkiler, hem de bu dolunay sizin iç dünyanızı ve bilinç altınızı etkiliyor. Dolunay öncesi gördüğünüz rüyaları not etmenizi öneririm. Tütsüler, dini mekanları ziyaret, sakin ortamlar, uzun banyolar size 20 Kasım tarihinden itibaren huzur ve şifa verir. Gürültülü yerlerden ve kavgacı insanlardan ve kavga etmekten özellikle bu tarihlerde kaçının. Yine iç dünyanızda gereksiz veya aşırı hesaplaşmalara girmeyin. Kendinize karşı sevecen olun. Zaten kilo almaya çok müsait bir bünyeniz vardır, bu günlerde aşırı yemek, alkol gibi konularda limitlerinizi zorlamayın.

Eğer 2008-2009 yıllarına bir geri dönersek, o yıllarda neler olduğunu bir anımsayın. Çünkü Uranüs ve Plüto yeniden kafa kafaya geliyor. Bu etki uzun bir süre de devam edecek. İş hayatındaki rolünüz, gücünüz test edilebilir. Çok göz önünde işler yaşıyorsanız, rakipleriniz sizi karalamaya çalışabilir. Evlilik cephesinde ise sorunlar var ise yeniden hortlayabilir veya ummadığınız problemler çıkabilir. Aralık ayında rakiplerinize çok dikkat edin, ellerine bir koz vermeyin.

Total
13
Shares

Bir cevap yazın