aslanASLAN

Bu yazın ortalarından beri harcamalarınız konusunda çok mu eleştiri aldınız sevgili Aslan? Eşiniz veya iş ortağınızla bu konuda kavga mı ettiniz? Belki de kimse sizi uyarmadı ama siz gelen fatura ve kredi kartı ekstrelerinde zorlanma yaşadınız. Dünyanın ve özellikle de ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik belirsizlikler sizi de bütçe yapmaya itti ama lüksü en çok seven burç için bu öyle pek de kolay değil. İşte nihayet Kasım ayından itibaren, hem eliniz biraz rahatlıyor, hem de hesaplı olmaya alışmaya başlıyorsunuz.

Ancak yine de sizi uyarmam gereken bir konu var. 11 Kasım tarihinde sizin ev ve aile hanenizde bir yeni ay doğuyor ki, bu gayet güzel ve olumlu bir yeni ay. Belki üst kattaki gürültücü komşularınız taşınıyor, belki bozuk kombiniz onarılıyor, belki aradığınız makul fiyattaki satılık evi buluyorsunuz. Ne olursa olsun, eğer yeni bir ev alma-taşınma ve dekorasyon söz konusu ise, dikkat. Çünkü, Aslan evini hep yeni ve lüks görmek ister. Eski eşyalara bir Başak gibi katlanamaz. O yüzden 11-15 Kasım tarihleri arasında yine çok para harcama eğilimine girebilirsiniz. Maalesef para kaynaklarınız bundan 6 ay önceki kadar bereketli olmayabilir. Eğer uygun diyorsanız tabii ki harcayın ama benden uyarması… Eğer evinizle ilgili bir değişim yok ise ailenizde huzurlu ve keyifli bir döneme giriyorsunuz. 11 Kasım belki ailede hasta birinin ve sizin bakmanız gereken birinin iyileşmeye başlaması, özlediğiniz annenizin memleketten size kış için taşınması gibi güzel değişimler getirebilir.

11-18 Kasım haftasının ardından ise, dikkatli olmanız gereken bir hafta daha geliyor. 18-23 Kasım haftası içinde, özellikle iş hayatınızda attığınız imzalara, dosyalara, teslim ettiğiniz işlere dikkat ediniz. Ticari ve teknolojik konularda aldanma ve hata yapma olasılığı mevcut. Ancak, bu tarihlerde yine ilginç bir durum var ki, çalıştığınız iş yerinde gizli bir gönül ilişkisine başlayabilirsiniz. Bu ilişki kişilerin pozisyonu veya iş hayatı katılığı nedeni ile pek de uzun sürmeyebilir veya ortaya çıkarsa sizin için sorun yaratabilir, dikkatli olun.

Ayın sonunda ise, çok önemli bir tarih var ve bence onu takvime not edin. 26 Kasım tarihinde hem bir dolunay oluşuyor, hem de dünyada ve ülkemizde büyük siyasi çalkantılara sebep olan Uranus-Pluto zıtlaşması geri dönüyor. Yabancılarla iş yapıyor, yabancı ülkelere sık, sık seyahat ediyor veya medya, yayın, reklam gibi sektörlerde çalışıyorsanız, dikkatli olun. 2008-2009 yılında yaşadıklarınıza benzer sorunlar yeniden ortaya çıkabilir.

26 Kasım tarihindeki dolunay ise, sizin başta arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz olmak üzere, sosyal hayatınızda bir perde açılıyor durumunu getiriyor. Bir arkadaşınızla ilgili bir gerçeği nihayet görmeniz mümkün. Ait olduğunuz sosyal çevre ile ilgili şüpheleriniz de haklı olacağınız olaylar, sizi bir karar vermeye zorlayacak mevzular da 20 Kasım tarihinden itibaren ortaya çıkabilir. Yine internet veya teknoloji konulu işler yapıyorsanız, bir projenin sonuna gelebilir veya bir iş değişikliği yaşayabilirsiniz. 26 Kasım, civarında olan olaylar sizin toplumsal hayatta 2016 yılına ait çizmeniz yola dair ipuçalrı verecektir.

Total
13
Shares

Bir cevap yazın