basak
BAŞAK

Her gün işe gitmekten sıkıldınız mı, artık sizde bir home-ofis mi kurmak istiyorsunuz sevgili Başak? Yoksa evinizde kalan biri, belki de eşiniz, sevgilinizden çok mu sıkıldınız? Yalnızlığı ve müzmin bekarlığı seven bir burç olarak, bu aya bu tarz etkilerle başlıyorsunuz. Yaşamınızda sizin keyif almanızı etkileyecek bir sürü detay birikmiş ve giderek büyüyen bir kar topuna dönüşmek üzere.

Zaten bu ayın 11’nde oluşan bir yeni ay da, sizi bu konuda yüreklendirecek. Belki içinizdeki duyguları karşı tarafa, özellikle yakın aile üyeleri ve kardeşlerinize, rahatça söyleyebileceksiniz. Aranızda bir yeni ve yapıcı bir rüzgar esmeye başlayabilir. Yine bu tarihten sonra iletişim, ticaret, internet konularında yeni başlangıçlar yapmanız da iyi olur. Eğer artık sosyal medya hesaplarınızı güncellemek istiyorsanız veya bir web sitesi açmak istiyorsanız, bu tarihten sonraki hafta idealdir. 11 Kasım civarında ani bir yolculuk veya bir kaç günlük kısa bir tatil veya iş gezisi de gündeme gelebilir. Eğer bu iş için yapılacak bir gezi ise, önümüzdeki iki ay boyunca bu geziden size büyük faydalar doğabilir. Yine bu tarihler, kontrat ve tüm anlaşmalar için de gayet uygundur.

4-8 Kasım tarihleri arasında ise aşk konusunda oldukça şanslı günler yaşayacaksınız. Yeni biri ile tanışmak veya çıkmaya başlamak için iyi bir dönem. Eğer zaten bir sevgiliniz var ise, onunla çok özel anlar geçirebilir, birbirinizi şımartabilirsiniz. Eğer sanatsal hobileriniz var ise veya mesela bizzat kendiniz yazar iseniz; yeni bir eserinizi piyasaya sunmak için de iyi bir dönem. Sadece bu tarihlerde Venüs etkisi yüksek olduğu için, hobileriniz veya sevgilinizi etkilemek için aşırı para harcayabilirsiniz.

Ancak, aşktan bahsetmişken sizi uyarmam gereken bir konu da var. Mesela söz, nişan gibi resmi bir olay içinde 15 Kasım tarihini geçmemeye çalışınız. Eğer eski sevgilinize geri dönmek ve onunla barışmak, istiyorsanız da yine elinizi çabuk tutunuz. Çünkü 26 Kasım tarihinde, önemli bir astrolojik dönem başlıyor. Sizin başta aşk hayatınız, sonra çocuklarınız ve yaşamdan aldığınız neşe ve keyfi oluşturan etmenler üzerinde Uranüs-Plüto zıtlaşması geri dönüyor. 2008-2009 yıllarında yaşadığınıza benzer sorunlar yeniden ortaya çıkabilir. Miras, mahkemeler, komisyonlar, yatırımlarınız konusunda hileler olabilir, kandırılmalar yaşayabilirsiniz.

Bu ayın dolunayı ise çok önemli bir evinizde gerçekleşiyor. 26 Kasım günü oluşan dolunay, sizin iş ve eğitim hayatınızdaki başarılarınız, sınavlarınız, ödülleriniz konusunda bir netleşme bir final yaptıracak. Eğer bir filminiz var ise, gişede başarılı veya başarısız olmasını görmek gibi; hayatınızda size alkış ve onay getirecek, muhtemelen altı aydır üzerinde yoğunlaştığınız bir konuya son noktayı koyacaksınız.

Total
13
Shares

Bir cevap yazın