terazi (1)
TERAZİ

Kasım ayında sizi hem güzel haberler, hem de zorlayıcı durumlar bekliyor sevgili Terazi. Eğer hayatınızda aşk, evlilik gibi kavramlar çok önemli ise, bu konular hakkında bir karar verme arifesinde iseniz, işte o zaman Kasım ayına derin bir nefes alarak başlayın. Siz ki, kavga etmeyi sevmez, sorunları tatlı dille veya bazen de sinsi denebilecek politik oyunlarla çözmeyi seversiniz. Bu ay, kendi taktiklerinizi de kendiniz sınamış olacaksınız. Çünkü karşınızda sizi çok zorlayan bir sevgili veya sizi köşeye sıkıştıran bir iş ortağınız olabilir.

Zaten tüm ay boyunca Neptün, sizin günlük yaşamınızda en basitinden dalgınlık, bıkkınlık, unutkanlık, yorgunluk gibi sorunlara sebep olabilir. Ancak, bunun da ötesinde iş veya aşk hayatınızda entrikalar ( özellikle de Haziran ayından başlayarak ) çevirdiniz veya size yönelik oyunlar var ise, bunlar iyice karışabilir. Kibarlık veya kurnazliginiz yetersiz kalabilir.

Ancak size biraz moral da verelim. Bu ayın yeni ayı, sizin için çok güzel bir evde para hanenizde doğuyor. Belki yıl sonu ikramiyesi, belki zam, belki ikinci bir iş ve ek gelir kaynağı, yeni bir yatırım; para konusunda olumlu gelişmeler var. Eğer siz bazı yeni girişimler de bulunmak istiyorsanız, mesela bir zam artışı başvurusu yapacaksınız, 11-15 Kasım çok iyi bir tarihtir. Para bağlantılı her konuda, mesela yaptığınız bir ürünü satmaya başlama; yine bu tarihler uygundur.

Ancak, başta da söylediğim gibi bu ay yakın ilişkilerinizde oldukça tansiyon yükseliyor. Bu ayın 18’inden itibaren, ay sonuna kadar olan süreçte sevgilinizle durduk yere kavga etmeye başlayabilirsiniz. Yeni saç renginizi beğenmez, daha da kötüsü aldatıldığınızdan şüphelenirsiniz, kıskançlık başlar veya eski sorunlar hortlar. Üstelik bunlar Uranüs yüzünden aniden ortaya çıkabilir. Eğer bekarsanız, bu tarihler arasında tanışacağınız kişilere hemen güvenmeyin. Karşınıza güvenilmez veya yalancı biri çıkabilir. İyi niyetiniz sömürülebilir. Öte yandan, eğer aşk hayatınızda böyle bir tehlike yok ise, iş hayatındaki rakiplerinize dikkat edin. Haziran ayından beri devam eden en basitinden inatlaşmayı sertleştirebilirler. Kasım’ın son günlerinde eğer mahkemeniz veya bürokratik işleriniz var ise, iyi hazırlanınız.

26 Kasım tarihinde başlayıp, 2016 Nisan ayına kadar devam edecek önemli bir astrolojik dönemde sizin yine evlilik ve yakın ilişkilerinizi etkiliyor. Uranüs-Pluto kafa kafaya geliyor ve bu durum sizi ani öfke ve isyan duygularına itebilir. Uzlaşmazlık ve tıkanıklık yaşanabilir. 2008 yılında benzer sorunlar yaşadıysanız, bunlara benzer veya direkt o günlerle ilgili sorunlar baş gösterebilir.

26 Kasım günü gerçekleşen dolunay ise, sizin yurtdışı bağlantı projelerinizi, deniz aşırı seyahat planlarınızı, projelerinizi bir finale taşıyor. Bu dolunaydan bir kaç gün önce kendinizi çok kararlı ve inatçı bir ruh hali içinde bulmanız mümkün. Dolunayın gücü ile sağlığınız, seçimleriniz ve işleriniz hakkında net bir karar almayı başaracaksınız.

Total
13
Shares

Bir cevap yazın