Şehrin gürültüsünden ve hengamesinden uzaklaşmak isteyenler için Küçük Oteller Kitabı’nın en dinlendirici ve güzel adreslerini sizler için seçtik;

 

 

assos-barbarossa-otel

Assos Barbarossa Hotel

Assos Barbarossa Hotel, konukları için incelikle tasarlanmış olup; ailenizle birlikte dinlenebileceğiniz, hoş vakitler geçirebileceğiniz, çocuklarınızın Denizcilik Tarihi ile iç içe bir şekilde hem eğlenip hem de eğitici bilgiler ile beslenebileceği bir Temalı Küçük Oteldir.
Otel; Assos Kadırga mevkiinde olup, Temalı Küçük Otel anlayışına yeni bir boyut katarak, Denizcilik Tarihi ile ilgili bir açık hava müzesine sahip. Orijinallerine sadık kalarak tasarlanmış kadırgalar, toplar, çıpalar, amforalar ve onlarca obje, otelin açık alanlarında, açıklamaları ile birlikte sergilenmektedir.
Çocuklarınızdan kopmanıza gerek kalmadan butik hizmet alabileceğiniz, çocuklarınız için özel tasarlanmış oyun alanları, aktiviteler ile de, Türkiye’de eşine az rastlanır bir yapıya sahip olan Assos Barbarossa Hotel, tasarımı ve mimarisiyle, huzurun yanında doğallığıyla da size hizmet vermeye hazır.
Otel, temiz ve berrak denizi ile mavi bayrak ödülü alan Kadırga Koyu’nun en güzel yerinde konumlanmış. Denizin içindeyken, Assos’un kendine has bitki örtüsüyle bezenmiş dağ manzarasına karşı yüzmekten çok büyük keyif alacağınızdan eminiz. Akşamüstü başlayan ve sıcaktan kavrulmanızı engelleyen hafif imbat esintisi ve nem oranı düşük havası sizi kendine aşık edecektir.

Telefon 1 : +90 286 721 70 71
Telefon 2 : +90 541 721 70 71
Adres : Behramkale Kadırga mevkii Ayvacık / ÇANAKKALE
Denize Mesafe : Sıfır
Havaalanına Mesafe : 70 km.
Web Adresi : www.assosbarbarossahotel.com

Total
0
Shares

Bir cevap yazın