club-hotel-zemda-bodrum-1

Club Otel Zemda – Gümüşlük / Bodrum Club

Club Hotel Zemda, eşsiz doğası ile Akdeniz’e gizlenmiş modern ve romantik bir gizli tatil cenneti. Denize uzanan uzun, çiçekli ve beyaz bir yol, size özel plajınız ve büyüleyici bir manzara…Gümüşlük’ün incisi, sizi denizi ve karayı unutamayacağınız bir atmosferde bir araya getiriyor.
Aslında Parisli olan Agnes, Fransız dokunuşlarını Club Zemda’ya ince ince serpiştirmiş. Otelin denizin, kumun ve güneşin renkleri baz alınarak dekore edilmiş zarif odaları klasik Bodrum mimarisinde inşa edilmiş beyaz evlerin içerisinde yer alıyor.

Suitlerden 6sı 43m2 ve 24 adet çift kişilik odaların her biri de 20m2 olarak tasarlanmış. Çift kişilik odaların yarısı ve superior olanları kendilerine ait büyük bir terasa sahipler. Superior odalardan ikisi deniz manzaralı ve diğer tüm odalarda çok keyifli bahçe manzaralarına sahip.

Aynı zamanda keyifli bir balıkçı kasabası olarak da bilinen Gümüşlük’de bulunan Myndos Sailing, Durmus Bey tarafından yönetiliyor ve dilerseniz orda yelken veya rüzgar sörfü dersleri alabiliyorsunuz.

Oda Sayısı : 30
Kontak Kişi : Agnes Bayatti
Telefon 1 : +90 252 3943151
Telefon 2 : +90 252 3943866
Adres : Çayıraltı Mevkii / Gümüşlük / Bodrum / Muğla
Denize Mesafe : Denize sıfır
Havaalanına Mesafe : 55 km.
Web Adresi : www.clubhotelzemda.com

Total
0
Shares

Bir cevap yazın