Ödül törenleri galiba en çok da kırmızı halı seremonisi için heyecanlandırıyor. Tabii bazı törenler için bu durum iki katı heyecan demek.

Mesela 74. Altın Küre Ödül Töreni için… Açıklanan aday isimlerle birlikte kazanan kişileri merak etmeye başlamak ve kırmızı halı töreni için heyecanlı bekleyişe başlamak.

8 Ocak 2017’de 74. kez yapılacak olan Altın Küre Ödül Töreni’nin aday listesi ise şöyle;

74. ALTIN KÜRE ADAYLARI AÇIKLANDI  4
Manchester by the Sea

En İyi Film ( Dram )
Hacksaw Ridge
Hell or High Water
Lion
Manchester by the Sea
Moonlight

 

74. ALTIN KÜRE ADAYLARI AÇIKLANDI  1
Deadpool

En İyi Film (Müzikal / Komedi)
20th Century Women
Deadpool
La La Land
Florence Foster Jenkins
Sing Street

 

74. ALTIN KÜRE ADAYLARI AÇIKLANDI  vv
Denzel Washington – Fences

En İyi Erkek Oyuncu (Dram)
Casey Affleck – Manchester by the Sea
Joel Edgerton – Loving
Andrew Garfield – Hacksaw Ridge
Viggo Mortensen – Captain Fantastic
Denzel Washington – Fences

 

74. ALTIN KÜRE ADAYLARI AÇIKLANDI  545
Amy Adams – Arrival

En İyi Kadın Oyuncu (Dram)
Amy Adams – Arrival
Jessica Chastain – Miss Sloane
Isabelle Huppert – Elle
Ruth Negga – Loving
Natalie Portman – Jackie

 

74. ALTIN KÜRE ADAYLARI AÇIKLANDI  54
Ryan Gosling – La La Land

En İyi Erkek Oyuncu (Müzikal / Komedi)
Colin Farrell – The Lobster
Ryan Gosling – La La Land
Hugh Grant – Florence Foster Jenkins
Jonah Hill – War Dogs
Ryan Reynolds – Deadpool

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu
Mahershala Ali – Moonlight
Jeff Bridges – Hell or High Water
Simon Helberg – Florence Foster Jenkins
Dev Patel – Lion
Aaron Taylor-Johnson – Nocturnal Animals

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu
Viola Davis – Fences
Naomie Harris – Moonlight
Nicole Kidman – Lion
Octavia Spencer – Hidden Figures
Michelle Williams – Manchester by the Sea

En İyi Yönetmen
Damien Chazelle – La La Land
Tom Ford – Nocturnal Animals
Mel Gibson – Hacksaw Ridge
Barry Jenkins – Moonlight
Kenneth Lonergan – Manchester by the Sea

En İyi Senaryo
La La Land
Nocturnal Animals
Moonlight
Manchester by the Sea
Hell or High Water

Yabancı Dilde En İyi Film
Divines – Fransa
Elle – Fransa
Neruda – Şili
The Salesman – İran / Fransa
Toni Erdmann – Almanya

En İyi Film (Animasyon)
Kubo and the Two Strings
Moana
My Life as a Zucchini
Sing
Zootopia

Total
1
Shares

Bir cevap yazın