Bu ayı, 3 Ağustos günü Kova burcunda gerçekleşen dolunayla birlikte karşılıyoruz. Ardından Aslan burcundaki yeniay, aşk ve kariyer hayatında yenilikleri beraberinde getirecek.

İşte Astrolog Dinçer Güner’den Ağustos 2020 astroloji yorumunuz.

ASLAN | (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-11.jpg
ASLAN BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

Kova burcunda gerçekleşecek dolunayla beraber yaşam hedeflerinize odaklanarak hareket edebilirsiniz. Zaman zaman kendinizi sıkışmış ve tekrar ediyor gibi hissedebilirsiniz ancak üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. Aslan burcunda gerçekleşecek yeniay ise; ilişkinizde onarılması gereken yerler varsa bunun için çaba sarf etmenizi sağlayacak.

BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-43.jpg
BAŞAK BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

Bu ay gündelik hayatınızdaki monotonluktan şikâyet edebilir, dolunayla beraber evinizde minimal değişiklikler yapabilirsiniz. İş hayatınızdaki tempo tatile olan ihtiyacınızı fark etmenizi sağlayabilir. Yeniay, mental ve fiziksel anlamdaki dinginleşme isteğinizi artırabilir. Yoga ve meditasyon yapmaya başlayabilirsiniz.

TERAZİ | (23 Eylül – 22 Ekim)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-3.jpg
TERAZİ BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

3 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek dolunayla sorumluluk alanınız genişleyebilir. Aile hayatında her zamankinden daha etkin bir rol oynayabilirsiniz. Aslan burcundaki yeniay, sosyal çevre ve ağlarında büyümeye işaret ediyor. Yeni insanlarla tanışabilir, arkadaşlarınızla zaman geçirmekten daha çok keyif alabilirsiniz.

AKREP | (23 Ekim – 21 Kasım)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-4.jpg
aKREP BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

Bu ay ev ve aile yaşamınızda disiplin söz konusu olabilir. Bazı kurallara riayet etmeniz, sorumluluk almanız beklenebilir. 19 Ağustos tarihinde gerçekleşen yeniay, kariyer hayatınızda beklediğiniz fırsatları sunacak. İş hayatınızda önemli bir pozisyon elde edebilir, istediğiniz şartlara sahip yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

YAY | (22 Kasım – 21 Aralık)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-2.jpg
YAY BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

3 Ağustos tarihinde gerçekleşen dolunayla beraber sözlü ve yazılı iletişimde etkin hâle geleceksiniz. Birçok konuda fikirlerine başvurulan kişi olabilirsiniz. Yeniay ise yaptığınız işleri uluslararası platformlarda pazarlama şansı sunacak. Bu dönem maddi kazanımların da açık ara artacağı bir süreç.

OĞLAK | (22 Aralık – 19 Ocak)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-8.jpg
OĞLAK BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

Finansal konulardaki becerilerinizle bu ay yeni bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. İşleri organize etme, planlama gibi konularda sorumluluk alabilirsiniz. Aslan burcunda gerçekleşecek yeniay ile krizleri fırsata dönüştürebilirsiniz. Sürpriz gelirlerle önemli bir borcu veya krediyi kapatabilirsiniz.

KOVA | (22 Ocak – 18 Şubat)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-12.jpg
KOVA BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

3 Ağustos günü Kova burcunda gerçekleşecek dolunayla beraber kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren her türlü planda netleşme isteği duyabilirsiniz. Yeniay ise, ilişkilerinizde yaşadığınız zorlukları geride bırakmanızı sağlayacak. İlişkilerinizde mutlulukla ilerleyeceğiniz bu süre zarfında evlilik kararları da alabilirsiniz.

BALIK | (19 Şubat – 20 Mart)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-5.jpg
bALIK BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

Bu dönem gerçekleşecek olan dolunay kendinizi gergin hissetmenize neden olabilir. Sürekli aynı kısır döngünün içinde yaşamınızı idame ettiğinizi fark edebilirsiniz. Yeniay ile motivasyonunuz, fiziksel ve ruhsal enerjiniz son derece yerinde olabilir. Düşündüğünüz, tasarladığınız konularla ilgili çok kolay aksiyon alabilirsiniz.

KOÇ | (21 Mart – 19 Nisan)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-9.jpg
KOÇ BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

Kova burcunda gerçekleşecek dolunayla hayattan beklentilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı konularda somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Yeniay, özel hayatınıza renk katacak gelişmelerin başlangıcı olacak. Görüştüğünüz birileri varsa bu dönemde ilişkiye dönüşebilir. Çocuk yapmayı planlayanlar için destekleyici etkiler hâkim.

BOĞA | (20 Nisan – 20 Mayıs)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-.jpg
BOĞA BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

Bu ay Kova burcunda gerçekleşecek dolunayla kariyer konularına odaklanabilirsiniz. İş hayatınızda zorlanabilir, çalışma arkadaşlarınızın desteğine daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz. 19 Ağustos tarihinde gerçekleşecek yeniay ise; ev ve aile hayatınızda rahatlatacak maddi kazanımlar sunabilir.

İKİZLER | (21 Mayıs – 20 Haziran)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-ny.jpg
İKİZLER BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

Kova burcunda gerçekleşen dolunay, yurt dışı bağlantılı işlerde olumlu bazı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Birtakım akademik kariyer fırsatları karşınıza çıkabilir. Aslan burcundaki yeniay ise iletişim odaklı olmanızı sağlayacak. Yeni projeler üretmek ve ilgili sözleşmelere imza atmak için son derece ideal bir zaman.

YENGEÇ | (21 Haziran – 23 Temmuz)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MART-2018-ASTROLOJ%C4%B0-YORUMUNUZ-7.jpg
YENGEÇ BURCU AĞUSTOS 2020 YORUMU

Bu ay dolunayla birlikte finansal kaynaklar ile ilgili netlik kazanabilirsiniz. Kredi başvurularınız ve hukuksal konularınız beklediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Maddi kaynaklarınızı dengeye oturtmak için bazı kararlar alabilirsiniz. Yeniay, gelir gider dengelerinizi gözden geçirmenizi sağlayacak.