koc

KOÇ

Ağustos ayına maalesef pek eğlenceli başlamıyorsunuz sevgili Koç… Yaz başında kurduğunuz hayallerin bazıları gerçekleşti ama inatçı ve dediğim dedik yapınız yüzünden bazı şeyler de havada asılı kaldı. Eğer değişime açık bir kişiliğiniz varsa, özellikle yükseleni Hava burcu olan Koç’lar bu günleri daha rahat atlatacaktır ama şifre de bu; biraz değişebilmek! Özellikle de kariyer, iş ve para konularında bu zorlayıcı etki Ağustos ayının ilk 10 gününe damga vuracaktır.

 

Ağustos ayında, kişisel değişiminiz, hayata bakış açınız, başarı ve başarısızlık, kazanma veya kaybetme için yaşayacağınız, belki de kendinizi para ve mevki ( mesela neden benim güzel bir ofisim yok, neden aynı işe tıkılıp, kaldım ) ile çok yargılayacağınız bu ay, 29 Ağustos tarihinde gelen güçlü bir dolunay ile son noktayı koyacaktır. Jupiter ve Neptün’ün de etkisi sebebiyle, bu dolunay size iç dünyanızda kendi kendinize biçtiğiniz değeri sorgulatır. Size ağır bir moral bozukluğu ve ümitsizlik de getirebilir. O yüzden Ağustos ayını, iç dünyanızda ne bozuksa onu tamir etmek için kullanın.

 

Ama yine bu ilk günlere özel bir durum da mevcut, o da aşk ve sevgi hayatınızdaki şanslı gelişmeler, romantizm ve güzellik… 2012 yılının son aylarından itibaren sizi olumlu olarak etkileyen yıldızlar, hem daha güzel bir aşk, hem de doğru bir aşk için yol gösterdiler. Bu yıllar içinde boşanan çok Koç oldu ama doğru kişiyi geçen yıl bulmuş olmaları da muhtemel. İlişkisi iyi olan Koç burçları ise, sevgililerinin kıymetini daha iyi anladılar. Ağustos ayı, bu romantik yanı ile siz de güçlü bir etki yaratacak. 28 Ağustos’ta Merkür’ün yapacağı zor bir açı ile Eylül ve Ekim pek de öyle romantik ve yumuşak geçmeyecek. Yani yeni bir ilişkinin temellerini atmak veya var olan ilişkinizi güçlendirmek-onarmak için bu ay, yılın en şanslı ayı…Aşk, konusunda hiçbir şeyi ertelemeyin sevgili Koç… Venüs retrosu devam ettiği için, eski aşklarınız ile karşılaşırsanız, ikinci bir şans vermeyi de düşünün. Çünkü bu ay Eros size çalışıyor.

 

Ayın tam ortasında 14 Ağustos günü, aşk ve çocuklar evinde gerçekleşecek bir Yeni Ay, bu enerjiyi daha da kuvvetlendirecek. Bu tarihi takvime not edin, üstüne de kırmızı kalpler çizin. Sadece aşk değil çocuklarınızla olan ilişkilerinizin de daha sevecen ve uyumlu bir yol alacağı bir tarih. Yeni bir hobiye başlamak için de ideal. Sanatsal faaliyetler, kültür turları, yaz kurslarına katılmak için de ideal bir ivme katacak.

Total
21
Shares

Bir cevap yazın