Çılgın tavırlarıyla ünlü sanatçıların bir zamanlar yarattıkları aile kızı imajını hatırlıyor musunuz? Miley Cyrus ve Selena Gomez, son zamanlarda radikal seçimleriyle oldukça konuşulan isimler. İşte aile kızı imajından sıkılıp kötü kız olan ünlüler:

AİLE KIZI İMAJINDAN SIKILIP KÖTÜ KIZ OLAN ÜNLÜLER (1)

MILEY CYRUS

Hayatımıza Hannah Montana olarak giren masum pop yıldızı, tepeden sallanan bir top üzerindeyken Wrecking Ball şarkısını söylediğinde; geçmişten bir hayli farklı gözüküyordu. Sonrasında ise ismi sürekli skandallarla anılır oldu.

AİLE KIZI İMAJINDAN SIKILIP KÖTÜ KIZ OLAN ÜNLÜLER (8)

RIHANNA

S.O.S. parçasının klibindeki Rihanna’yla şu andaki Rihanna’nın aynı insnalar olduğuna inanmak mümkün değil! Good Girl Gone Bad albümü sonrası, albümün ismiyle eş bir çizgide giden Rihanna, o günden bu güne pek çok kez sınırları zorladı.

AİLE KIZI İMAJINDAN SIKILIP KÖTÜ KIZ OLAN ÜNLÜLER (2)

LINDSAY LOHAN

Çocuk yıldız statüsünden gelen Lindsay Lohan, 18 yaşına girdikten sonra film kariyeriyle değil, parti çıkışı çılgın fotoğraflarıyla gündeme geldi. Ünlü oyuncu, hapis bile yattı.

AİLE KIZI İMAJINDAN SIKILIP KÖTÜ KIZ OLAN ÜNLÜLER (3)

SELENA GOMEZ

Disney yıldızlarından Selena Gomez, belki listenin diğer isimleri kadar sansasyonel olaylara karışmadı ancak Justin Bieber ile yaşadığı ayrılık sonrası hızla cici bici tarzından seksi olgun bir kadın imajına geçiş yaptı.

AİLE KIZI İMAJINDAN SIKILIP KÖTÜ KIZ OLAN ÜNLÜLER (4)

TAYLOR MOMSEN

Grinch’in sevimli çocuğu, Gossip Girl‘ün Jenny’si Taylor Momsen da belki çok fazla sansasyon yaratmadı ancak önceki imajlarının neredeyse taban tabana zıt bir hale gelerek, The Pretty Reckless ile müzik kariyerine geçiş yaptı.

AİLE KIZI İMAJINDAN SIKILIP KÖTÜ KIZ OLAN ÜNLÜLER (5)

BRITNEY SPEARS

Genç yaşta pop müziğin ikonik isimlerinden biri haline gelen Britney Spears, erken gelen şöhreti kaldıramayıp Kevin federline ile boşanması sonrası saçlarını kazıttı ve pek çok kez sokakta krizler geçirirken görüntülendi.

AİLE KIZI İMAJINDAN SIKILIP KÖTÜ KIZ OLAN ÜNLÜLER (6)

CHRISTINA AGUILERA

Disney çıkışlı bir başka sanatçı olan Christina Aguilera, ilk çıktığındaki teenage kız imajından bir anda sıyrılıp; seksapeliyle öne çıkan isimlerden biri oldu.

AİLE KIZI İMAJINDAN SIKILIP KÖTÜ KIZ OLAN ÜNLÜLER (9)

MISCHA BARTON

The O.C. dizisiyle şöhreti yakalayan Mischa Barton, bu ünü kaldıramamış olacak ki; dizideki rolünü bıraktı, sonrasında ise aldığı kilolar ve uyuşturucu bağımlılığıyla gündeme geldi.

AİLE KIZI İMAJINDAN SIKILIP KÖTÜ KIZ OLAN ÜNLÜLER (10)

DREW BARRYMORE

E.T. filmindeki sevimli kız olarak hafızalara kazınan Drew Barrymore, bir döndem uyuşturucu ve alkol bağımlılığıyla savaştı.

AİLE KIZI İMAJINDAN SIKILIP KÖTÜ KIZ OLAN ÜNLÜLER (11)

AMANDA BYNES

Disney’in örnek yıldızlarından biri olarak gösterilirken ve hatta kendisi de bu kouda açıklamalar yaparken bir anda değişip herkesi şaşırtan Bynes’ın bu tavrının nedeni halen bilinmiyor.

 

 

 

Total
1
Shares

Bir cevap yazın