AMY ADAMS GÜZELLİK

Henüz Oscar’ı kucaklayamasa da, sinema yazarlarına göre dört dörtlük bir oyuncu olan Amy Adams; anneliğinin ve Man of Steel ile yakaladığı sonsuz şöhretin tadını çıkarıyor… İşte yıldız oyuncunun güzellik sırları

‘Olası faciaları engellemek için törenler öncesinde styling ekibimle kafa kafaya verip ilham verici fotoğraflara bakıyoruz”

“Kırmızı halı hazırlıklarımın bir parçası bu. Yine de aksilikler oluyor. Bir keresinde kuaförüm saçımı çok abartılı taramıştı, o kadar kabarıktı ki… Hiç panik yapmadım ve ‘Ne yapalım bu gece de böyle gözükeceğim’ diyerek törenin yolunu tuttum.”

‘Artık fotoğraflarda hangi açıdan daha iyi görüneceğini içgüdüsel olarak hissedediyorum’

“Gözlerimin iç kısmına siyah eyeliner çekmeyi çok sevsem de, bunun onları daha da küçülteceğini biliyorum. Bu nedenle make-up artist’im ve arkadaşım Stephen Sollitto kenarlarına kirpik ekliyor ve daha büyük görünmelerini sağlıyor.”

‘Saçlarımı kızıla boyatmaktan hamile kalınca vazgeçtim’

“Boyaların içerdiği kimyasal maddeler epey kafamı kurcalamıştı. Artık tamamen doğal rengine bıraktım.”

‘Önemli etkinliklerden önce cildimi asla kurcalatmam’

“Oscar ve Altın Küre törenlerinden bir ay önce, Marion Simms’in Beverly Hills’teki Skin Sense Bakım Merkezi’nde

alıyorum soluğu.”

‘Son günlerde kendimi BB kremleri keşfetmeye adadım’

“Makyajımın maske gibi durmasından hiç hoşlanmıyorum, çillerim ve benlerimin de görünmesini istiyorum. Bu nedenle Laura Mercier’nin Tinted Moisturizer’ını kullanıyorum.”

‘Parfümüm ve 50 SPF yüz kremim günlük bakımımın en önemli parçaları.’

“Bakım ritüelim hep parfüm seansıyla son bulur. Hatta bunu öyle abarttığım oluyor ki yanımdakiler Eau de Lacoste ile yıkanacağımı bilip başka odaya kaçarlar.”

‘Chanel kırmızı ruj vazgeçilmezim oldu’

“Çok da kalıcı… Rouge Allure Serisi’nin Passion rengini çok seviyorum.”

‘Hamilelik bana cildime daha çok özen göstermem gerektiğini öğretti’

“Şimdilerde uyku öncesi daha derin bir cilt bakımı uyguluyorum. Crème de la Mer’in Moisturizing Soft Cream’i kuru ciltler için mükemmel bir nemlendirici.”

‘Jilet kesiklerini tedavi etmek için harika bir yöntem keşfettim’

“Tüylerden arınmak için jilet kullanıyorum. Bir gün jilet kremim bitmişti ve yerine Eucerin Dry Skin Bath&Shower Therapy’i kullandım, cildimi inanılmaz derecede yumuşattı. Tıraş kremi olarak üretilmemiş olması önemli değil, tüylerden minimum hasarla kurtulmak için çok işe yarıyor.”

‘Farklı oje renklerini denemeyi seviyorum’

“Anne olduktan sonra düzenli olarak maniküre gidemez oldum. Chanel’in Beige’i işte bu noktada kurtarıcıma dönüştü. Rengi o kadar nötr ki her kıyafet ve makyaja

uyum sağlayabildiği gibi soyulsa bile

hiç belli olmuyor.”

[imagebrowser id=1438]
Total
0
Shares

Bir cevap yazın