Filmlerde gördüğünüz çoğu seks sahnesi gerçekleri yansıtmıyor olabilir ancak arabadaki zorlu ve heyecanlı seks sahneleri genelde gerçekçidir.

İşte arabada seks yaparken dikkat etmeniz gereken on bir şey:

#1 Deri koltuklar

Sıcaktan daha kötü bir şey olmadığını mı sanıyorsunuz? O zaman deri koltuklar nedir bilmiyorsunuz demektir. Bunun için koltuklara havlu gibi bir bez sermeyi deneyebilirsiniz. Eğer bu yoksa onu uyarın. Arabada nazik seks diye bir şey yoktur ne de olsa.

#2 Hızlılık

Arabada seks yapıyorsunuz, yatakta değil. Bu yüzden kıyafetlerinizin tümünü çıkarmanıza gerek yok. İhtiyacınız kadarını çıkarın, üzerinizde belirli bir miktarda kıyafet kalsın ki biri arabanıza yaklaştığı zaman giyinmeniz zaman almasın. Unutmayın ki, arabada seks yapmak her daim tetikte olmanıza sebep olan bir şey.

2014 yapımı It Follows filminden

#3 Ön koltuk eğlencelidir

Eğer ön koltukta seks yapmaya karar verdiyseniz bunun yolcu koltuğu olduğundan emin olun çünkü sürücü koltuğundaki direksiyon seks için uygun bir alan yaratmayacaktır. Burada en çok dikkat etmeniz gereken şey, üstteyken yanlışlıkla el frenini çekmeniz. Seks yaparken yokuştan aşağıya arabayla gitmek istemezsiniz. Arabda seks pozisyonları kavramı da tam burada devreye giriyor.

#4 Arka koltuk

Konfora önem veriyorsanız arka koltuk sizin için uygun olabilir. Çabuk toparlanabileceğinizden emin olun yeter. Arabada nasıl sevişilir başlığı için bu arka koltuk  sizin yıldızınız olacak.

Arabada seks yaparken dikkat edilmesi gerekenler

#5 Müzik önemli

Yatak odanızdaki müzik kurallarını buraya da uygulamasınız. Sırf arabadasınız diye anlamsız tempolu rap ve R&B şarkıları dinlemenize gerek yok.

#6 Boyut önemli

Daha büyük araba, daha iyi seks. Daha büyük yatak daha çok pozisyon. Eğer Mini Cooper ya da Smart Car gibi bir araç kullanıyorsanız neden biraz paranıza kıyıp bir otel odası tutmuyorsunuz?

2014 yapımı It Follows filminden

#7 Temizlik

Arabanızda kolonyalı mendil gibi temizlik malzemelerinden bolca bulunduğuna emin olun.

#8 “Dikkatlice” orgazm olun

İnsan kendisini orgazm olurken kontrol edemiyor olabilir ancak başınızı geriye attığınızda bu anın, camınızın kırılmasıyla bölünmesini istemezsiniz. Bu yüzden kontrollü olun.

#9 Yapış yapış hissi

Arabanın içerisinde geçireceğiniz dakikalar, sonsuz bir sauna eziyetine dönüşebilir. Bunun için uygun ortamdaysanız camları açın.

#10 Lokasyon

Nasıl yani, hem arabanın içinde seks yapıp hem de gizli bir alan mı istiyorsunuz? İşte bu büyük bir tezat. Sakin ve güvenli ortamlardan uzak durun zira oralarda her zaman insanlar vardır. Karanlık yerleri tercih edin ve gözünüzü açık tutun.

#11 Yakalanmak

Her zaman hazır ve cesur olun, bahanelerinizi hazır tutun ve daha önceden bunlara çalışın. Şanslıysanız bu yakalanma kötü sonuçlanmaz.

Total
7
Shares

Bir cevap yazın