aslan

5 Aralık’ta Mars Kova burcuna giriş yapacak, 7. evinize giriş yapan Mars özellikle ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda gerginliklerden uzak durulması gereken bir sürece işaret ediyor. Eşinizle veya partnerinizle ilgili konular zaman zaman stres yaratabilir. İlişkileriniz her zamankinden daha hareketli ve renkli bir hal almaya başlayacak. İnisiyatifi ele almak isteyebilir, cesur adımlar atabilirsiniz.

6 Aralık’ta ise İkizler burcunda dolunay meydana gelecek. Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda, yeni sosyal çevrelere girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat. Hayatınıza yeni insanlar katılabilir, bazıları da ayrılabilir.

10 Aralık’ta Venüs Oğlak burcuna giriş yapacak ve yıl sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. İşleriniz hızla açılmaya başlıyor, işinizi daha severek yapabileceğiniz koşullar oluşmaya başlıyor, yeni iş projeleri de aynı şekilde gündeme gelebilir.

22 Aralık’ta ise Oğlak burcunda yeni ay meydana gelecek. İş ve çalışma ortamınıza ilişkin konular ön planda olacak. İşinizi, çalışma ortamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra bir iş veya projenin bitişi veya sonlanması anlamına da gelebilir bu yeni ay. Sağlığımıza biraz dikkat, özellikle dişler, kemiklere, cilde ve böcek sokmalarına karşı. İşle ilgili konularda sizi sevindirecek gelişmeler söz konusu olabilecektir.

Bir cevap yazın