pisces

5 Aralık’ta Mars Kova burcuna geçiş yapacak ve yıl sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Mars bir nevi hayatınızda yıl sonuna kadar uykuya geçecek, tabii bu sizi de uyutabilir. Enerjinizin geri planda kaldığı, kendinizi biraz yorgun hissettiğiniz, dinlenme ihtiyacınızın artacağı bir süreçten geçebilirsiniz. Kendi kabuğunuza çekilmeyi tercih edebilirsiniz. Bu dönem sağlığınızı ilgilendiren konular çok daha fazla ön plana çıkabilir, grip, nezle, ateş gibi rahatsızlıkların yanı sıra bulaşıcı bazı hastalıklara karşı da dikkatli olmakta yarar var.

6 Aralık’ta İkizler burcunda dolunay meydana gelecek. Evinizi değiştirmek, yeni ev almak, satmak için koşullar sizden yana olacak. Bunun yanı sıra finansal anlamda özellikle eve ait harcamalar için gerekli desteği de bulabileceksiniz. Yalnız dikkat edilmesi gereken tek konu sanırım şu; evinizdeki su tesisatıyla ilgili minik bir problem çıkabilir, dikkatli olmanızda yarar var.

10 Aralık’ta Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak ve yıl sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar, arkadaşlarınızdan güzel destekler görmeye başlayabilecek, daha çok sosyalleşebileceksiniz. Bu dönem parti, konser gibi tüm kalabalık organizasyon davetlerini kabul etmenizi tavsiye ederim çünkü eğer yalnızsanız aşk orada bir yerde olabilir. Yeni tanışacağınız kimseler sizlere çokça fayda sağlayabilecektir.

22 Aralık’ta Oğlak burcunda bir yeni ay meydana gelecek. 11. evinizde meydana gelecek olacak yeni ay, hayatınıza yeni bir arkadaş, dost katabilir, size destek olacak kişilerle tanışmanıza neden olabilir. Bazı arkadaşlarınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir, onlara destek ve yardımda bulunmanız gerekebilir. Sosyal çevrenizi ve arkadaşlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Sosyal ilişkilere dikkat, gereksiz gerginlikler, huzursuzluklar yüzünden tadınız kaçmasın…

Bir cevap yazın